Aksesuar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aksesuar

Niğde51

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar malum toledonun arkasındaki yazılar düşüyor Niğde'de bulamadım sadece T harfi lazım veya komple nerden bulurum yardımlarınızı bekliyorum

fimus

Kayıtlı Üye
Ankara ya yolun düşerse bi ostimde ki çıkmacılar uğra orda bulabilirsin ....orda bulamazsan zaten hiç bi yerde bulamazsın:)))

kirlisakal

Teknik Koordinatör
tek başına t yi değiştirmek sırıtır bence...cok pahalı bişi değil komple değiştirmeni tavsıye ederim.

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Arkadaşlar malum toledonun arkasındaki yazılar düşüyor Niğde'de bulamadım sadece T harfi lazım veya komple nerden bulurum yardımlarınızı bekliyorum
tek t yok komple var istersen özel,me gel adamla senı görüştereyim sağlam adam kargo yapar yollar :) şimdi yazdı feysten 50 lira son fiyat kargo dahil

kirlisakal

Teknik Koordinatör
linklerdeki ürün yan sanayi ince nikelaj kaplamalı ir ürün zamanla kararma yapar ilk günkü rengi tutmaz zamanla solar nikelajı nokta nokta kabarır verdiğin paraya yazık derim.tavsiye etmem.şöle bişi olabilir ınce siyah filmle kaplatabilisiniz o zaman olur bak...

yıldız

Kayıtlı Üye
Benim t harfi de yok Kayseri ye yolun düşerse Zennecioglu yedek parça da 20 tl idi.