Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aksesuar

ahmetc669

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1.2- 2011-2.el leon aldım aracın orjinalliğini bozmadan aksesuar ne tavsiye edrsiniz ben sadece eksoz çıkışını nikelajlı geniş olanla değiştim yorumlarınız için teşekkürler

geçen hafta aksesuarcıya gittim dedimki göze hoş gelen bişeyler yapalım sade olsun abartmayalım
ama dolmuşlara taktığın saçma sapan şeylerle uğraştırma beni dedim..

Adam gerçekten adamdı bana dediki abi git Allahını seversen şu güzelim arabayla oynama herşeyi dört dörtlük
eğer bir tane bile bişey taktırırsan daha duramazsın sürekli bişeyler yaparsın modifiye aksesuar hastalık hiç girme dedi
bir çay ısmarladı ondan sonrada sen sağ ben selamet ayrıldım ordan..
karar sizin hayırlısı olsun diyelim :)

ELİF TUNİNG için pek hoş şeyler duymadım şimdiye kadar

tamponlar, kol dayama, velur paspas takımı istenirse Seat Sport yay, jant vs..

elif çok güzel ürünler var ama hakkatten mağazaya gittiğiniz zaman bin pişman ediyorlar adamı...ilgi yok alırsan al almazsan alma...
bi kere nasıl olduysa pedal seti aldım..bu nasıl takılır dedim..oğlum şunları takıver dedi şaşırdım alışık değildim..ne zman uğrasam umurlarında değil çünkü..
siteden al pc başından..ekşi yüzleri görme

Aksesuar katalogundaki hoşuna giden herşeyi takabilirsin araç daha da güzelleşiyor. Örneğin seat sport vites topuzu :) Halı paspas vs vs

Geri
Üst Alt