Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aksesuar ve benzeri...

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Ogrenci tarafından paylaşıldı.

1. Ogrenci

Ogrenci SCW Üyesi

12
    1
    3
    Merhaba arkadaşlar 2013 model ibiza reference sahibiyim. Aracın dış aynalarının,kapı kollarının ve b sütununu kapatan kısmın siyah pürüzlü plastik olması ve jantlarımın da kapak olması son günlerde beni rahatsız etmeye başladı. Orjinal 16-17 inç ibiza jantlarının fiyatı hakkında bilgi edinmek istiyorum ve diğer aksamlar için kaplama+boyama gibi uygulamalar yapılabiliyor mu bunları öğrenmek istiyorum. İnternetten aksesuar araştırdığımda pek de yeterli sonuçlarla karşılaşamıyorum ya da arapların toyota camryleri gibi her tarafı krom rengi olan parçalarını buluyorum. Şimdiden teşekkürler :)

2. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    aynaları ve kapı kollarını gövde rengine boyatmanı öneririm.Krom parçalar hiç hoş durmuyor...

3. Ogrenci

Ogrenci SCW Üyesi

12
    1
    3
    Yetkili servislerde bu tür hizmetler veriliyor mu?

4. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Kapı kolu, ayna kapağı gibi parçaların boyanabilir tiplerini servisten al. Dışarıda ucuza boyat, taktır. Üzerindekileri boyatırsan bir süre sonra rengi solar veya atar.

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.790
    5.619
    113
    Ne yazık ki 2013 model araçlar için daha adam gibi aksesuarlar çıkarılmadı. Servis ile konuşulup halledileceğini düşünüyorum.

6. Ogrenci

Ogrenci SCW Üyesi

12
    1
    3
    Bugün aldığım yer ile görüştüm, servis bu hizmeti veriyormuş fakat tahmini 250 tl gibi bir fiyat çıkar dediler sizce çok mu? Dışarıda boyatsam bundan daha ucuza olur mu?

7. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    mutlaka daha ucuza boyatırsın fakat srv.verdiği garantiyi verirlermi?

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Dışarıda otosansitte ve küçük sanayide bu işi yapan yerler var...Daha ucuz fiyata boyatabilirin...Jant konusunda ortalama 1000-1250 tl civarına jant bulabilirsin...

9. Ogrenci

Ogrenci SCW Üyesi

12
    1
    3
    açıkçası ben de biraz kaliteli olması için serviste yaptırmaktan yanayım

- - - Updated - - -

Bir süreliğine Bursa dışındayım Sezgin abi dönünce bi araştırırım oralarda. Piano black kaplama yapan yer biliyor musun bu arada?

Sayfayı Paylaş