Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aksesuar fiyatlarından emin olamadım kazıklanıyormuyum.

Fdu49fr

Kayıtlı Üye
yan marşpier, ön arka difuzor, spoiler montaj dahil 1200tl
aibach 3cm yay 750 tl
çift çıkış egzoz hava cıkıyor yani çalışıyor ama ses ayni 550tl
ön sislere zenon 500 tl

bunların hepsi montaj dahil ekstra işcilikler içinde aynaları tampınları falan boyancak nasıl uygunmu pahalımı
[doublepost=1472731915,1472107243][/doublepost]YOK MU İLGİLENEN :) VERDİM SİPARİŞLERİ ARTIK KAZIKLANDIMMI DESEM DAHA DOĞRU OLUCAK

fiyatlar uçuk difizör marşpierler plastik mi fiber mi ? sisler xenon 500 lira neymiş öyle

rekabet çok ,ürün bol fiyatlar bu yonde ilerliyor...selbest piyasa gönlün neye ısınırsa

Hocam ben çift çıkış egzoza 350 tl verdim. Difüzörü de 120 tl ye aldım. Ön lip de 80 tl ye alındı. Spoiler ve marş yok. Sanki biraz pahalı gibi geldi...

• Beğen
Reaksiyonlar: MKO
Fiyatlar cidden çok değişken. Ön lip 65-150 lira arası, arka difüzör 85-200 arası değişiyor. Bu fiyat farklılıklarında malzeme farkı var mı acaba ? Hepsi 1. Kalite vs yazıyor

Kalite olarak plastik fiberden daha iyi de .. Ben siparişleri verdim :( egzozu cok araştırdım konyada hep pahalı iş zevke düşünce herkez paragöz oluyor sislere aynen bende pahalı buldum
Difuzorler spoiler marşpiyerler ayna boyası tampon boyası mat siyah boyama dahil 1200 tl takımı falan dahil .
Geç kaldık acele ettik. Bide bu işin en güzel tarafı arabayı sabah bırakcam akşam alcam yani hiç oraya git şuraya git yapmıycam biyerden daha fiyat aldım 2800 gibi tutuyordu ama hepsi farklı yerlerden

Ön lip 20 ₺
Difüzör 100 ₺
Spoiler 150
marşbiyel 110
Dp + warex 63 lük düz boru 2000 ₺ çift çıkış egzos

Spor yay alıcağına 500 ₺ başaran Coilover al

Geri
Üst Alt