Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aksaray'da Buluşalımmm ;)

seat_leon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun zamandır düşünüyorum ve artık bunu zaman zaman yapalım diyorum Aksaray'da da okadar seat varki ama bunu formda göremiyorum sadece @haluk_dongel arkadaşımla ben elimden geldiği kadar sizlerle paylaşımlarda bulunuyoruz..

Bir ilki gerçekleştirelim buluşma ayarlıyalım istiyorum, hoş olur diye düşünüyorum.. genelde ısparta'da bulunuyorum malum öğrencilik :) ama memlekette hem aracımla hemde arkadaşlarımla bunu gerçeklerştirmek istiyorum.. bakalım burdan aksaray'lı arkadaşlara ulaşabilecezmi :eek:

sizinde fikirleriniz benim için önemli abilerim, yol göstermeniz açısından :eek:key:

ilgine teşekkürler erdem kardeşim.sizlere sticker de yollayalım lejyoner(gökhan)ile gerekirse seat araçlara dağıtın.haluk ve sen buluşun tanışın bir,iki araç ile başlayın.:eek:key:

abi ben elimden geleni yaparım çünkü sizleri ve scw ailesini gerçekten çok sevdim.. buluşmalarınızda hep diyorum keşke istanbulda olsam ama nasip olmuyor içim içimi yiyor :( biz bir başlangıç yapalımda inşaallah arkası gelir diye düşünüyorum.. uzun zamandır bekliyorum stickerları ısparta adresini verdim inş memlekete gitmeden elime geçerde aksaray'da bir ilk yaparız :eek:

ilgine teşekkürler erdem kardeşim.sizlere sticker de yollayalım lejyoner(gökhan)ile gerekirse seat araçlara dağıtın.haluk ve sen buluşun tanışın bir,iki araç ile başlayın.:eek:key:

abi ben elimden geleni yaparım çünkü sizleri ve scw ailesini gerçekten çok sevdim.. buluşmalarınızda hep diyorum keşke istanbulda olsam ama nasip olmuyor içim içimi yiyor :( biz bir başlangıç yapalımda inşaallah arkası gelir diye düşünüyorum.. uzun zamandır bekliyorum stickerları ısparta adresini verdim inş memlekete gitmeden elime geçerde aksaray'da bir ilk yaparız :eek:

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
lejyoner(gökhan)yolladıysan bu konuyuda kopyala tekrar pm.yolla sana biraz fazla yollasın

Adres bilgileri mevcut,basım bitimini bekliyoruz..emekleriniz için teşekkürler,bugün 2 arac buluşun sonra 3-5 derken çoğalır..

Çok Güzel Bir Düşünce tebrik Ederim Erdem Seni Hem Haluklada tanışmış Olursunuz Böyle Böyle başlar bir iki derken çoğalır gider sorularınız sorunlarınızda (arabayla ilgili) azalır böylece..:eek:key:

erdem bence kucuk kartvizitte yollayalım sana yolda izde trafikte ışıklarda denk geldiğin seat kullanıcılarına teklif edersin samimi bir teklifi geri çevirmezler herhalde hatta çekinenler olursa sitemize girip incelesinler üye olsunlar takip etsinler sonra karar versinler

Adres bilgileri mevcut,basım bitimini bekliyoruz..emekleriniz için teşekkürler,bugün 2 arac buluşun sonra 3-5 derken çoğalır..

abi basım ne zaman çözülür? yoksa memleket adresini vereyim :eek:key: biraz fazla gönderirsen sevinirim.. Ali abimin dediği gibi eğer kartvizitle birlikte yollarsanız memnun olurum.. şimdiden teşekkürler..

erdem bence kucuk kartvizitte yollayalım sana yolda izde trafikte ışıklarda denk geldiğin seat kullanıcılarına teklif edersin samimi bir teklifi geri çevirmezler herhalde hatta çekinenler olursa sitemize girip incelesinler üye olsunlar takip etsinler sonra karar versinler
tek sıkıntı o olsun ali abim hallederim Allah'ın izni ile :eek:key: gerekli bilgi ve teklifi yaparım..

Geri
Üst Alt