Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aksaray'da Buluşalımmm ;)

Kardeş bende Niğde'liyim.sömestr tatilinde olursa bende Niğde'den katılırım...:)

Arkadaşlar uzun zamandır düşünüyorum ve artık bunu zaman zaman yapalım diyorum Aksaray'da da okadar seat varki ama bunu formda göremiyorum sadece @haluk_dongel arkadaşımla ben elimden geldiği kadar sizlerle paylaşımlarda bulunuyoruz..

Bir ilki gerçekleştirelim buluşma ayarlıyalım istiyorum, hoş olur diye düşünüyorum.. genelde ısparta'da bulunuyorum malum öğrencilik :) ama memlekette hem aracımla hemde arkadaşlarımla bunu gerçeklerştirmek istiyorum.. bakalım burdan aksaray'lı arkadaşlara ulaşabilecezmi :eek:

sizinde fikirleriniz benim için önemli abilerim, yol göstermeniz açısından :eek:key:

valla erdem kardeş ben sticker ımı taktım olur da merak edip de soran olur, aramıza katılır diye. bazen de seatlara sellektör yapıyorum, seat çıyız işte anlamında. ama pek karşılık bulamadım henüz, ama katılırım böyle bir şey olursa organize etmeye çalışırız boş kaldıkça. ilgin için teşekkürler...

valla erdem kardeş ben sticker ımı taktım olur da merak edip de soran olur, aramıza katılır diye. bazen de seatlara sellektör yapıyorum, seat çıyız işte anlamında. ama pek karşılık bulamadım henüz, ama katılırım böyle bir şey olursa organize etmeye çalışırız boş kaldıkça. ilgin için teşekkürler...

abi biz ilki gerçekleştirelim ben hemen bir kaç üye ayarlıycam inş.. :eek:

bende aksaraydayım süper olur bu ayın 22sinde aksaray dışına çıkacağım 22 sinden önce olursa bende katılmayı sizleri görmeyi çok isterim :)

erdeem haluuk hadi bak iki arkadaş daha sesinize kulak verdi fazla beklemeden ufak bir tanışma yapın bence

Geri
Üst Alt