Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'AKP'ye içiyoruz' grubuna şok

biLaL

Kayıtlı Üye
Yeni yapılan düzenleme ile alkol satışına sınırlama getirilmesine tepki gösterenler bu kararı protesto etmek için Facebook'ta bir araya gelmişti. Kararı protesto etmek isteyenler, 'AKP'ye içiyoruz' adlı davet sayfasına olumlu yanıt gönderdi. Etkinliğe göre, herkes 29 Ocak Cumartesi gecesi, bulunduğu şehirdeki belirli meydanlarda toplanıp içki içecekti.

Etkinliğe 1 günde 65 bin kişi kayıt oldu. Bu rakam bir süre sonra130 bine yükseldi.

Ancak herşey bir gecede değişti. Facebook sayfasına girenler sabah büyük bir şok yaşadı. Çünkü etkinliğine katılacakları davetin adı 'Seçimlerde Ak Parti'ye oy atmaya gidicem diyenler' olarak değiştirilmişti.

İddiaya göre, bu değişikliğin sebebi sayfanın AK Partili bir kişiye ait olması...

'AKP' ye içiyoruz ' adında bir fan sayfası kuran bu kişi ardından 'AKP'ye içiyoruz adında bir event sayfası açtı ve 130 bin kişiyi topladı. Daha sonra da üyeleri çığ gibi büyüyen etkinliğin ismini bir gecede "Seçimlerde AK partiye oy atmaya gidecem diyenler" olarak değiştirdi.

Etkinliği düzenleyen kişi sayfasına şu satırları yazdı:

'Benbir Ak Parti'liyim. Ülkemde 130 bin içme meraklısı ülkemde insan olduğunu bilmek üzücü.Rahatsızlığımızdan dolayıçok memnunum. Bu etkinlik hacklenmedi, bilerek yapılanbir oyundu. Kimilerinizçaktı kimilerinizçakmadı amaçok güldüm.'

sadece katılıyorum (gülmekten) puhahapuhahapuhaha

bunu yapanı bulup senin ben *** * ** * ****************************** ka demek istiyorum

Zuahahahahahaa bunu yapanı tebrik ediyorum süper oyun cok fena koymustur adamlara :D:D:D:D:D:

bu da bizim milletin fareli köyün kavalcısı misali herkesin peşinden sormadan soruşturmadan gitmesi ile ilgili..herşeye inanması ile ilgili..
burda kişilerin duyguları sömürülmüştür ancak başka bir gerçeği de ortaya çıkarmıştır..
anlayacağım kim nerede nasıl hiç farketmez bu babanız dahi olsa...
her söylenene inanma..her yazılana inanma oluyor...

örneğin genlede araştırmadan okumadan merak ettiğim bir konuyu 5-6-7 yerden teyit etmeden..uygulamam..
ama hayatımda ilk defa demeye çalışacağım salı günü bir hata yaptım..
akşam için kendime yumurta almaya gittim..gözüme bıldırcın yumurtası çarptı..sordum abi dedi diğer yumurta nasıl pişiyorsa bu da öyle pişiyor..ee tamam dedim aldım geldim..
tavayı koydum içine terayağ bıldırcın yumurtalarını tek tek bardağın içine kırdım ve karıştırdım..
sonra eriyen tereyağının üstüne bıraktım kısık ateşte...çırpmaya devam ettim en sonunda üstüne iki dilim kaşar attım ve yemeğe başladım..hhmmmm mis gibi gidiyordu..sonlara doğru ağır geldi bıraktım...
ve 3 saat sonra alttan üstten çıkarmaya başladım midemdeki krampları anlatamam sanki mike tyson karnıma yumruk atıyordu...sağlı sollu..
ardından boncuk boncuk terleme oh dedim tam bu sefer üşüme ve bir daha ohh derken...mike tyson tekrar devrede beni ring de köşeye sıkıştırmış karnıma çalışmaya devam ediyordu ve sonra bıraktı terlemeye ve üşümeye titremeye başladım telefonu elime zor aldım..arkadaşı aradım geldiler hastaneye götürdüler..gece bir serum yedim..ama damarlarım ortada yoktu..bulana kadar kevgire döndüm...sonra gidebilirsin dediler ellerim kendi fermuarımı yerine takamıyordu..
ve sonraki gün tekrar hastane 6 serum 2 damardan olmak üzere 3 iğne..
ve doktor dün bana 6 iğne bir kutu miğde ilacı bir kutu ağrı kesici bir kutu daha antibiyotik yazdı..
neden mi okumadan 12 adet bıldırcın yumurtası yediğim için protein komasına demir zehirlenmesine maruz kaldım
1 bıldırcın yumartası tavuk yumurtasına karşın
5 kat fosfor
8 kat demir
9 kat fazla protein içeriyormuş..
anlayacağınız
demir açısından 96 yumurta
protein açısından 108 yumurta yemişim...

yani bu kaçınılmazdı...

siz siz olun her gördüğünüz sakallayı dedeniz zannetmeyin
bir dost tavsiyesi önce okuyun..buraya yazarken bile gugıllayın farklı farklı okuyun sonra yazın..

Geri
Üst Alt