Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'AKP'ye içiyoruz' grubuna şok

bu da bizim milletin fareli köyün kavalcısı misali herkesin peşinden sormadan soruşturmadan gitmesi ile ilgili..herşeye inanması ile ilgili..
burda kişilerin duyguları sömürülmüştür ancak başka bir gerçeği de ortaya çıkarmıştır..
anlayacağım kim nerede nasıl hiç farketmez bu babanız dahi olsa...
her söylenene inanma..her yazılana inanma oluyor...

örneğin genlede araştırmadan okumadan merak ettiğim bir konuyu 5-6-7 yerden teyit etmeden..uygulamam..
ama hayatımda ilk defa demeye çalışacağım salı günü bir hata yaptım..
akşam için kendime yumurta almaya gittim..gözüme bıldırcın yumurtası çarptı..sordum abi dedi diğer yumurta nasıl pişiyorsa bu da öyle pişiyor..ee tamam dedim aldım geldim..
tavayı koydum içine terayağ bıldırcın yumurtalarını tek tek bardağın içine kırdım ve karıştırdım..
sonra eriyen tereyağının üstüne bıraktım kısık ateşte...çırpmaya devam ettim en sonunda üstüne iki dilim kaşar attım ve yemeğe başladım..hhmmmm mis gibi gidiyordu..sonlara doğru ağır geldi bıraktım...
ve 3 saat sonra alttan üstten çıkarmaya başladım midemdeki krampları anlatamam sanki mike tyson karnıma yumruk atıyordu...sağlı sollu..
ardından boncuk boncuk terleme oh dedim tam bu sefer üşüme ve bir daha ohh derken...mike tyson tekrar devrede beni ring de köşeye sıkıştırmış karnıma çalışmaya devam ediyordu ve sonra bıraktı terlemeye ve üşümeye titremeye başladım telefonu elime zor aldım..arkadaşı aradım geldiler hastaneye götürdüler..gece bir serum yedim..ama damarlarım ortada yoktu..bulana kadar kevgire döndüm...sonra gidebilirsin dediler ellerim kendi fermuarımı yerine takamıyordu..
ve sonraki gün tekrar hastane 6 serum 2 damardan olmak üzere 3 iğne..
ve doktor dün bana 6 iğne bir kutu miğde ilacı bir kutu ağrı kesici bir kutu daha antibiyotik yazdı..
neden mi okumadan 12 adet bıldırcın yumurtası yediğim için protein komasına demir zehirlenmesine maruz kaldım
1 bıldırcın yumartası tavuk yumurtasına karşın
5 kat fosfor
8 kat demir
9 kat fazla protein içeriyormuş..
anlayacağınız
demir açısından 96 yumurta
protein açısından 108 yumurta yemişim...

yani bu kaçınılmazdı...

siz siz olun her gördüğünüz sakallayı dedeniz zannetmeyin
bir dost tavsiyesi önce okuyun..buraya yazarken bile gugıllayın farklı farklı okuyun sonra yazın..

Varol öyle bir anlatmışsın ki sanki ben yedim ve rahatsızlandım yahu :D geçmiş olsun..Tavsiyeler içinde teşekkürler :):eek:key:

Varol abi geçmiş olsun, konuyu bastırdı yahu üzüldük... o normal yurmurta gibi yeniliyor diyen arkadaşı bir akşam bılıdrcın yumurtası yemeye davet etsen diyorum :):):)

Varol öyle bir anlatmışsın ki sanki ben yedim ve rahatsızlandım yahu :D geçmiş olsun..Tavsiyeler içinde teşekkürler :):eek:key:

teşekkür ederim meslek icabı galiba(tiyatro animasyon) anlatım

Varol abi geçmiş olsun, konuyu bastırdı yahu üzüldük... o normal yurmurta gibi yeniliyor diyen arkadaşı bir akşam bılıdrcın yumurtası yemeye davet etsen diyorum :):):)

teşekkür ederim..aslında konuyu bastırsın istemedim ama konuya açıklık getirsin bunu hep yapıyoruz anlamında yazdım..konuya da zaten arkadaşlarımız hep gülerek cevap vermişler..
yani bir yumurtadan başaımıza bunlar gelebiliyorsa..başka şeyleden bşka şeyler de gelebilir anlamında söyledim..:D

Varol abi, adam halt etmiş ayrı,ama "normal yumurta gibi" demiş,yine de 12 yumurta mı yedin? Büyük geçmiş olsun..

çok geçmiş olsun Varol abi ama okurkende affına sığınarak çok güldüm anlatımına haklısın bazı şeylerin peşinden giderken iyi sorgulamalı ve dikkat etmeli ben bu konuyu okuduğumda kesin içki firmalarından biri yayınladı bi günde patlama yaratacaklar dedim içimden çünkü ne olursa olsun bence içki yasaklanıyor diye bu şekilde bir protesto örneği hoş olmuyo malesef kim ne derse desin içki insanı bozuyo bu ben sarhoş olmam la alakalı değil içki cebini de hayatını da sağlığını da sana bakan çocuğunu da seni gören misafirini de etrafındaki o an herhangi kişileride etkiliyo ben içkiyi bıraktım fakat hala ortamda isem canım çekiyo bir iki kadeh ama müftelası gibi değil elbet.... yasaklanmasına bende karşıyım ama o gün akp ye inat içerek değil farklı yollarla olsa bence daha mantıklı olurdu.......

Nası fake atmış adam çok güldüm :)
Varol abi sana da geçmiş olsun. Cidden bıldırcın yumurtasi kucuk oldugu için 10 tane yemek o kadar zor degil. Bir de kolpa da bir tavsiye almişsin. Yani dikkat etmek lazim herkesin başına gelebilir. Herşeyin azı karar cogu zarar bosa denmemiş bir laftır.

sonradan adının değişememesi gerekiyodu sanki yahu.. :rolleyes:

voral ağbi geçmiş olsun yeni öğrendim üzüldüm valla

bu fanatiklikten başka bi şey değil, çok üzücü.. bi adam ne yaparsa yapsın övülmez ne yaparsa yapsın sövülmezde.. abi geçmiş olsun sanada:)

Geri
Üst Alt