Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akordeon Garaj...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ev tren yolunun kenarında ve mazot vagonları yanaşıyor sürekli evin önüne bu nedenlede aracın üzeri yağ tabakası ile kaplanıyor... Apartmanda olduğumuz için sabit garaj yaptıramıyoruz. Bi arkadaşım akordeon garaj önerdi... Nette aradım bulamadım bu konuda bi bilgisi olan var mı?..

turtle garaj diye geçiyor brandacılar satıyor ama 700-900 arası değişen fiyatlarla.birim komşu da var gayet kullanışlı.

turtle garaj diye geçiyor brandacılar satıyor ama 700-900 arası değişen fiyatlarla.birim komşu da var gayet kullanışlı.

Teşekkürler... Fiyatı çokmuş ya... Sonuçta ömrü var bir süre sonra yıpranıcak bişeye o kadar para verilmez...

daha kolay bulmak için portatif garaj diye bak

Hiç uğraşma al bi branda heryerde kullan:)

xx

Yapışıp boyaya zarar verdiği söyleniyor sıcaklarda... Araç sıcakken kapatınca nem yapıyormuş içerde sonra yapışıyormuş var brandam iyisinden içide mifyonlu(tüylü gibi) ama kullanmıyorum...

iyimiş ben ilk defa duydum böyle bişi.. :)

Geri
Üst Alt