Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akl motor debrİyaj set fİyat

revolution.2006

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün özel bir serviste arka fren balatalarını değiştirdim 35 balata artı 15 işçilik aldılar, akl motor debriyaj seti fiyatını da sordum sachs marka orjinal set fiyatı 180 dediler işçilik 150 alırız dediler ben toplamda 300e yaptırabileceğimi düşünüorum fiyat uygunmu sizce.

aksarayda bile sachs marka 240 tl.iyi fiat

sadece iki dükkandan almıştım fiatı dediğin olabilir tabii

sadece iki dükkandan almıştım fiatı dediğin olabilir tabii

Maslaga yanına gıttıgın arkadas artık aksarayda işi olana yardımcı olmasını saglarız.

Cezmi abi bana su sanzıman yagı konusunda bır yardımcı olsana abiiiii

balata orjinal sachs yada luck olmalı eğer öyleyse bence güzel fiyat ben yeni baskı balata değiştim kolay iş değil zaten bizim baskı balata bilyalar orjinal olarak 500tl artı işçilik.... 1.6 için güzelfiyat...

balata orjinal sachs yada luck olmalı eğer öyleyse bence güzel fiyat ben yeni baskı balata değiştim kolay iş değil zaten bizim baskı balata bilyalar orjinal olarak 500tl artı işçilik.... 1.6 için güzelfiyat...

sachs ve luk aynı sey vw seat gıbı bırsey bunlarda serhat.....

Geri
Üst Alt