Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aklıma Takıldıı Şimdi!!!

brave

Kayıtlı Üye
Bugun arabaya xenon taktırdım ama serviste değil bir yerden alıp ustaya taktırdım takmacan öncede servise sordum xenon takıyorum bir sorun olurmu die bir arkadaşta dediki garanti dısı kalmıstır öle birsey varmı??

Bugun arabaya xenon taktırdım ama serviste değil bir yerden alıp ustaya taktırdım takmacan öncede servise sordum xenon takıyorum bir sorun olurmu die bir arkadaşta dediki garanti dısı kalmıstır öle birsey varmı??

olası ihtimaller arasında servisle ilişkine bağlı kardeşim...

Opel bu konuda çok katı garantiden çıkartıyor :D

servise ben xenon taktım diye gitme ben xenon takmayı düşünüyorum diye git :D

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
opelde garanti konusunda sıkıntı yaşarsan haberim olsun bırak bulandırma beğenmiş taktırmışssın yok öylemi olur yok böylemi olur die sorma bile servise

opelde garanti konusunda sıkıntı yaşarsan haberim olsun bırak bulandırma beğenmiş taktırmışssın yok öylemi olur yok böylemi olur die sorma bile servise

tamamdır abicim sıkıntı olursa direk sana ulaşırım

Geri
Üst Alt