Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aklı kelden yakıtı shell'den almamalıymış meğer...

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar özetle buradaki shell bayiinden yakıt aldıktan sonra (aracımda egr valf arızası vardır ve tüm egr sistemi değiştirildi) anormal bir performans kaybı yaşadım. Shelle mail attım geri döndüler ve numune almak istediklerini söylediler sanayide bir ustaya gittik yakıt numunesini kalite sorumlusuna verdik ve bekledik iki hafta sonra (bugün) bir vatandaş aradı aracımdan alınan numuninde, istasyondan alınan numuneninde standartlara uygun olduğunu söylediler. teşekkür ettim ve kapattım.

elimdeki numuneyi test ettirebileceğim laboratuar, kurum kuruluş varmıdır?

birde sürekli shellden yakıt alan arkadaşlar bir kere total excelliumu denesinler farkı hissedecekler

shellden aldığım yakıtlarda 90 km hızı 1850-1900 devirde görürken bugün 1700-1750 devirde gördüm son hıza bakamadım yollar ıslak olduğu için

benim için bugün shell bitmiştir(tabiki genelleme yapmak doğru olmaz ama artık shellden bırakın yakıtı su bile almayacağım).

Valla şirket araçlarımızda TTS kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ama bu bayi ile alakalı bir durum olabilir,yani geceleri kacak yakıtı depolara aktarıyorlar biliyorsunuz..

Arkadaşlar özetle buradaki shell bayiinden yakıt aldıktan sonra (aracımda egr valf arızası vardır ve tüm egr sistemi değiştirildi) anormal bir performans kaybı yaşadım. Shelle mail attım geri döndüler ve numune almak istediklerini söylediler sanayide bir ustaya gittik yakıt numunesini kalite sorumlusuna verdik ve bekledik iki hafta sonra (bugün) bir vatandaş aradı aracımdan alınan numuninde, istasyondan alınan numuneninde standartlara uygun olduğunu söylediler. teşekkür ettim ve kapattım.

birde sürekli shellden yakıt alan arkadaşlar bir kere total excelliumu denesinler farkı hissedecekler

shellden aldığım yakıtlarda 90 km hızı 1850-1900 devirde görürken bugün 1700-1750 devirde gördüm son hıza bakamadım yollar ıslak olduğu için

benim için bugün shell bitmiştir(tabiki genelleme yapmak doğru olmaz ama artık shellden bırakın yakıtı su bile almayacağım).

Geçmiş olsun üzücü bir durum..

Şimdilerde BP den alıyorum ama Daha önceki Aracımda Shellden aldığım LPG sonrası Motor Arıza Lambam Daima Yanardı.. Total konusunda benimde kulağıma olumlu şeyler çalındı şu ara kampanya var ama daha sonra totali bir denemek istiyorum..

emniyete git ORG.ŞB ye bağlı TAPDK arabası var 26 plakalı uzun tavanlı starex içinde her türlü techizat var işkillendim de dakikada analiz ederler

Benimde bilgim yoktu bak o konuda teşekkürler Yekta..

Geri
Üst Alt