Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akıllı ev sistemi kullanan varmı?

ya biri benim PC'yi ben eve gelmeden 2-3dk. önce açsa bile çok hoşuma giderdi..
bazen acelem oluyo açılıp kendine gelene kadar kırasım geliyo kapağı.. :D :D

kullanmıyorum,arkadasımın ewınde gormustum olayı,malıyetı nedır pahalı b uygulamamı ?

evet artık yavaş yavaş bir çok evde görmeye başlıyacaksınız.bu sistemlerle ilgili bir çok farklı uygulama var ama kullanılan ürünlere ve istenilen özelliklere göre değişiyor.örneğin çok lux bir willada bazen 30bin euro lara çıkarken (tabi özel tasarım ürünler kullanılıyor).diğer taraftan farklı marka ve modellerle 1000-1500 euro arasında çözülebiliyor.kısaca 1000-40000 euro arası diyebiliriz:):)

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

:):):)çok güldüm yaa...yiğit bunu daha önce kimse istememişti bunu teknik arkadaşlara soracağim böyle bir uygulama olabilirmi diye ama büyük bir ihtimal bi şekilde yapılır:):)

bi laptopu açmak için sistem bi de bi kamera fena olmaz odama.. :D :D

Benim hiç böyle bir derdim yok pc hep açık :)

Yıllar önce bir abim böyle bir projede çalışıyordu, beko'da. İnternetten kendi siparişini veren buzdolabı falan. Yakında hepimizin yapacağı işler bunlar. Güzel sektör seçmişsin, tebrik ederim :)

senin bu işi çözücem yiğit sen sıkma canını bilgisayar açmaya son artık:):)

iyimiş peki abi eyv.. :) :)

Anneye tel acıyosun ewdemısın dıye sorduktan sonra PC ye yonlendıryosun :D

1-2 sefer sonra cayabilir ama.. :D :D
velakin ne zaman annem benim PC'den 'nete falan girse PC bi sapıtıyo..dokunmasın daha iyi.. :D :D

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Benim hiç böyle bir derdim yok pc hep açık :)

bi ara hep açıktı ama o zaman PC'ye acıyorum arada kafa dinlesin o da.. :D :D

Yiğit, SCW'de online değilken senin yerine online olucak bi sistemde istersin sen şimdi..:D :Dkonuları takip edicek filan..:D

Yiğit, SCW'de online değilken senin yerine online olucak bi sistemde istersin sen şimdi..:D :Dkonuları takip edicek filan..:D

evet süper fikir ya..durum raporu versin tartışma çıkmışsa benim adıma cevap yazsın falan işte Sezgin abi.. :D :D

çalıştıgım iş yeri akıllı bina sistemi ile kontrol edılıyor bende kontrol ve arızalarına bakıyorum.

Geri
Üst Alt