Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıtta yeni dönem!

akaryakıt zammı ile her şeye zam geliyor, devlet baba hayatta indirmez fiyatını. ha çiftçiye destek diye ethanol koyuyorlar ama yakındır ethanol yetmez onu da ithal ederler. çiftçiye ürün için kota koyduran devlet ethanolü neyle yapacak merak ediyorum. yine birilerinin ekmeğine yağ sürülecek.

Devlet benzini Irak olmasa satacak yer bulamayacak, her geçen gün dizele geçen milletimiz benzin tüketimini iyice düşürdü. benzini satmasa da fiyatını indirmezler. düzen gerçekten adının hakkını veriyor, her geçen dakika bişey icad edip kan sömürmeye devam ediyorlar. artık haber izlemek istemiyorum lanet olsun.

bu arada İpsala'dan sonraki sıfır noktasında mazot fiyatı 1,9TL/lt, işte petrol fiyatının olması gereken budur başka söze gerek yok.

abi her yeni dönem yeni zam geliyor demektir benim için puhaha

evimden 90 km ötede batumda benzin 2.5 tl...gidip oradan almaya başlayacağım benzini...depom 64 lt,15 lt lik te damacana ya koyarım git gel de yakacağı en çok 10-12 lt arası....ahanda benzin bana 2.5 tl...

evimden 90 km ötede batumda benzin 2.5 tl...gidip oradan almaya başlayacağım benzini...depom 64 lt,15 lt lik te damacana ya koyarım git gel de yakacağı en çok 10-12 lt arası....ahanda benzin bana 2.5 tl...

bagajı doldurman lazım aslında bu arada bende surıye sınırındayım benzın akcakalede 2.5 tl mazot 2 tl ama kacak bunlar dukkanlarda satılıyor bıdonlarla dolduruluyor 2012 avensıs yenı kasanın ordan benzın alduguna sahıdım ama bana pek guvenlır gelmıyor akcakale halkı kullanıyor ama

Geri
Üst Alt