Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akaryakıt hakkındaki sorularınız

benim taa ilk aracımdan beri sürekli akaryakıt aldığım yer lukoil oldu en son..hala da ordan devam..akpet, lukoilin bu arada..

Ama insanlarda bir önyargı var bu tarz istasyonlara karşı yani opet-bp-shell-petrol ofisi bunların dışındaki istasyonlara karşı bende bunu anlayamadım sanki onlar farklı birşey satıyormuş gibi

Ama insanlarda bir önyargı var bu tarz istasyonlara karşı yani opet-bp-shell-petrol ofisi bunların dışındaki istasyonlara karşı bende bunu anlayamadım sanki onlar farklı birşey satıyormuş gibi

istasyon sayıları fazla olmadığından, insanlar güvenemiyor.."bu firma da neymiş" diyorlar..ama o saydıklarından biri olduğunda, "vaay, bu istasyonda yamuk olmaz" diye düşünüyorlar..halbuki alakası yok..adam sahtekarsa, hangi marka ile sözleşmesi olursa olsun, sahtekarlığını yapar..bir de marka bağımlılığı konusu var tabi..boşuna dememişler, ambalajı iyi yaparsan, b.ku bile satarsın..

istasyon sayıları fazla olmadığından, insanlar güvenemiyor.."bu firma da neymiş" diyorlar..ama o saydıklarından biri olduğunda, "vaay, bu istasyonda yamuk olmaz" diye düşünüyorlar..halbuki alakası yok..adam sahtekarsa, hangi marka ile sözleşmesi olursa olsun, sahtekarlığını yapar..bir de marka bağımlılığı konusu var tabi..boşuna dememişler, ambalajı iyi yaparsan, b.ku bile satarsın..

doğru diyorsun abi :):eek:key:

Barış ben geçen hafta sonu TP nin pazarlama sektörünün başında olan bir arkadaşla konuştum iş arkadaşımın eşi adam diyorki hemen hemen tüm firmalar benzine daha çabuk yanması için yüzdesinide söyledi ama hatırlamıyorum solvent katıyorlar TP de bu olay yok onun için alacağın benzinle daha çok km yapacaksın ve şaşıracaksın diyo bu arada TP P devlet P özel bizde devlet olduğu için biz katamıyoruz solvent diyo benim burda sana sorum bu solventin araca bi faydası varmı saf benzin olursa dahamı iyi olur dahamı kötü onu merak ettim

merhabalar solvent pek çok türe ayrılır beyaz ruh denilen madde'si (solvent'in bi türü ) kaçak mazot yapımında kullanılır kimyevi bi bilgim yok çok fazla bu yüzden uzak durun kullanıldıgını bildiginiz yerlerden kimin kullanıp kullanmadıgını bilmiyorumda

Geri
Üst Alt