Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akaryakıt hakkındaki sorularınız

yekta abi gerçekten bilgilerin beni şaşırttı bende ilk sayfada dediklerini yüzeysel olarak belirtmiştim :) ama gerçekten şaşırttın beni pek kimse bilmez bu işleri :) fuel oil'de çakallık çok dönüyodu biz de yaprdık zamanında :) ama şimdi adam akıllı helal ekmek yiyoruz belki daha az kazanıyoruz ama en azından içimiz rahat

teşekkürler sorunuz varsa başka cevaplayabilirim :)

akaryakıt firmalarının kar oranları ne kadar? 4.39 olan istanbul 95 oktan benzinden firma ne kadar alıyor?

Ben marka değil istasyon ayırıyorum temiz olduğuna inandığım istasyondan alıyorum yakıtı ancak yeni çıkan malum firma eski akaryakıt istasyonlarını restore edip tabela değiştirip bu işe girdiği için hiç güven vermiyor malesef nerde hurda benzin istasyonu var hepsini restore edip girdiler piyasaya buda güven vermiyo malesef.... herzaman tek istasyondan almak bence en mantıklısı çünkü bişey olduğunda bir sorun ile karşılaştığında bu sıkıntının hangi istasyondan kaynaklandığını anlamak daha kolay ve verilen yakıtın temizliğinden emin olmak çok daha rahat.... bu yüzden bence araç sahibi standart olarak temiz olduğuna güvendiği yerden almalı önüne gelen istasyon parlıyo diye burası temizdir mantığı ile ordan burdan şurdan olmamalı... bu biraz kullanıcının dikkatine kalmış kimse benzinini zorla satmıyor siz girip alıyosunuz yada kolunuzdan çevirmiyolar bu yüzden mantıklı olan seçtiğiniz bir istasyonu markayı değil yalnız istasyonu diyorum dikkat edin kullanmanız daha mantıklı ben herzaman bi yerden alıyorum sıkıntı yaşamadım öle devam ediyorum....

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Libadiye Caddesi OPET , Libadiye Cad Shell bunlar bizim 10 yıldır akaryakıt aldıgımız yerler bir sıkıntı yaşamadık. Ama Full'den asla almadım alan arkadaşlarımın hepsi şikayetçi.. Peki lukoil akpet gibi firmaların benzinleri nasıl acaba ? Oraya giren görmüyorum hiç

yekta abi gerçekten bilgilerin beni şaşırttı bende ilk sayfada dediklerini yüzeysel olarak belirtmiştim :) ama gerçekten şaşırttın beni pek kimse bilmez bu işleri :) fuel oil'de çakallık çok dönüyodu biz de yaprdık zamanında :) ama şimdi adam akıllı helal ekmek yiyoruz belki daha az kazanıyoruz ama en azından içimiz rahat

teşekkürler sorunuz varsa başka cevaplayabilirim :)

kafamı bozmayın tüm ipliğinizi pazara çıkartırım ulen :)

Libadiye Caddesi OPET , Libadiye Cad Shell bunlar bizim 10 yıldır akaryakıt aldıgımız yerler bir sıkıntı yaşamadık. Ama Full'den asla almadım alan arkadaşlarımın hepsi şikayetçi.. Peki lukoil akpet gibi firmaların benzinleri nasıl acaba ? Oraya giren görmüyorum hiç
opet kırklar libadiye.maşallah.yıllardır tek sıkıntı yaşamadım.devam.macera aramaya gerek yok:)

Libadiye'yi bitirip Çamlıca tarafına doğru geçerken sağda PO var..
Oranın müdürü abim sayılır..
Orası zaten PO'nun genel merkezinin istasyonudur. Patron diye bişey yok yani. Patron olmayınca tank temizlikleri vs. maliyetten kaçmak için ertelenmiyor haliyle. Denetimler de hat safhada.
Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Kozyatağı'ndan Bostancı'ya geçerken, yan yoldaki Shell 'de aynı şekilde merkeze bağlı olması lazım. Ataşehir Shell'de bayi istasyonuydu, orası da merkeze geçti diye biliyorum.
Merkeze bağlı istasyonlar sıkıntı çıkma ihtimali en az olanlardır kısaca.

Geri
Üst Alt