Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

akaryakıt hakkındaki sorularınız

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında baris44 tarafından paylaşıldı.

1. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    merhaba arkadaşlar akaryakıt firmalar v.s. hakkında düşünceleriniz sorularınız varsa herşey hakkında cevaplayabilirim

2. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Profilinize ve önceki mesajlarınıza baktım lakin herhangi bir bilgi bulamadım..Sadece akaryakıt sektöründe olduğunuzu yazmışsınız.. Açıkçası hangi sıfatla cevap vereceksiniz onu da yazarsanız arkadaşlar sorularını daha net sorarlar... Pompacı da akaryakıt sektöründe firma sahibi de bu sektörde..

H_G, mtahakorkmaz ve altıpatlar bunu beğendi.
  3. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    firma sahibiyim forumda yeni oldugum için pek alışamadım kusura bakmayın

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  4. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    istanbulda hilesiz,hurdasız adam gibi akaryakıt firması olarak hangi firmayı önerirsiniz barış ?

5. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    malatyadayım ben fakat hile hurda olayı eskidendi şimdi otomasyon sistemi geldi örnek veriorum opet firması öztürkoğlu petrol'a 10 000 LT mazot çıkardı 10 001 litre olrusa nanayı yedin 200 bin'e akın cezası var fakat sizden ricam başkalarının memnuniyetsizliği sadece psikolojiktir inanmayın

6. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Peki bir benzin alırken bize karşı taraf ne gibi hile hurda yapabilir ? bazıları diyor ya hava basıyorlar falan pompacılar için ?

7. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    hocam pompacı nasıl hava basabilir benzin akışgan madde onun saacı da akan maddei tartıyo (yel değirmeni gibi kademeleri var duarsınız zaten çıt çıt diye )

lpg'de de hiç bi sıkıntı olamaz lpg'de aslında gaz değil sıvıdır (sıvılaştırılmız petrol gazı) sadece olabilecek tek şey o litre sayacında oynama yapılabilir onu da anlamanın yolu yok allaha emanet alıoruz yani :)

8. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Yani diyorsun ki Tecavüz kaçınılmaz zevk almaya bak :) oda güzelmiş:)

9. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    bi yöntem var aslında kuytudan yürümemek (bilindik zengin adamlardan alacaksın ) :)

10. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Ben Opet'i tercih ediyorum :) Yanlış yapacağını düşünmediğim firmalardan birtanesi

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş