Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

bugüm indirim oldu ya arkadaslar benzin ve dizel e.hem de 6 kurus.su an burada benzin 3.25..ben sasırdım dogrusu

Bugün 6 kuruş indirim yaparlar yarın 15 kuruş zam alıştık artık...

Çocuk oyuncağı ettiler. İnsanların gözünün içine baka baka dalga geçiyorlar ve hala bizi yönetebiliyorlar. Teşekkürler %47. İnşallah Gökhan Bey'in dediği gibi %147 zam gelirde..
Burada kimseye ayrımcılık yapmak gibi bir amacım yok yanlış anlaşılmasın ama, sokağı süpüren görevlide, arabamı yıkatmaya götürdüğüm yıkamacıda çalışanda işine arabasıyla gelebiliyorsa demekki benzin hala ucuz.

Evet beyler benzine yine 6-8 kuruş arasında zam yapılmış...:(

az bıle soledın ben neler dıyorumda buraya yazamıyorum....

ben de diyorum bu fiyatta bi tuhaflık var.. :S :S

Yetmezzz daha da daha da zam lazım bize ver iktidar verrrr :)

Çocuk oyuncağı ettiler. İnsanların gözünün içine baka baka dalga geçiyorlar ve hala bizi yönetebiliyorlar. Teşekkürler %47. İnşallah Gökhan Bey'in dediği gibi %147 zam gelirde..
Burada kimseye ayrımcılık yapmak gibi bir amacım yok yanlış anlaşılmasın ama, sokağı süpüren görevlide, arabamı yıkatmaya götürdüğüm yıkamacıda çalışanda işine arabasıyla gelebiliyorsa demekki benzin hala ucuz.

aynen ayberk kardeş aynen...bunların yatacak yeri yok...ama bence haklılar ne yapsınlar ülkenin tek geliri benzin kaldı...

Geri
Üst Alt