Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

millet olarak yine mi zam ohh rahatladım moduna girdik küfretmiyorum bile artık...

bence zam haberleri gayet güzel evet evet gayet güzel....bence 10 lira olmalı nasılsa gelir seviyesi ne olursa olsun herkes sorgusuz biçimde kontak kapamadan biniyo araçlarına...demekki milletin parası var...10 lira olsun da şu ''allah razı olsun'' cu zihniyet araçlarına hasret kalsın da oy vermezler belki hele hele neredeyse namerde muhtaç kalıp yine oylarını gözü kapalı ''müslüman adam'' zarar gelmez deyip israille amerika ile işbirliği yapan milleti kandıranlara oy verenlere ibret olur belki...

bunun çözümü benzin almamakla vs. olmaz..
olan benzincilere olur sadece..onlar da zaten inanılmaz karlarla çalışmıyolar artık..

1.69 TL'den satılan LPG (Otogaz) bugünden geçerli olmak üzere 1.74 TL'ye yükseltildi. Benzine alternatif olarak son günlerde revaçta olan LPG'nin 5 kuruş zamlanmasına tüketiciler tepki gösterdi.

Ya değerli üyeler ben hatta hepimizin dilinde tüy bitti ama ben anladım ki bizim basımızdakiler hakketten kaşarlanmıs ya:D:D
yani içimizdeki seat duygusu bitmez bunlarında zam davası bitmez biz yine pasa pasa alıcaz benzini seat tutkumuza devam edicez baska yolu yok bunun :)

4'ü bulmasa bari artık ya yuhh.. :( :(

Geri
Üst Alt