Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akaryakıt hakkındaki sorularınız

baris44

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar akaryakıt firmalar v.s. hakkında düşünceleriniz sorularınız varsa herşey hakkında cevaplayabilirim

Profilinize ve önceki mesajlarınıza baktım lakin herhangi bir bilgi bulamadım..Sadece akaryakıt sektöründe olduğunuzu yazmışsınız.. Açıkçası hangi sıfatla cevap vereceksiniz onu da yazarsanız arkadaşlar sorularını daha net sorarlar... Pompacı da akaryakıt sektöründe firma sahibi de bu sektörde..

Profilinize ve önceki mesajlarınıza baktım lakin herhangi bir bilgi bulamadım..Sadece akaryakıt sektöründe olduğunuzu yazmışsınız.. Açıkçası hangi sıfatla cevap vereceksiniz onu da yazarsanız arkadaşlar sorularını daha net sorarlar... Pompacı da akaryakıt sektöründe firma sahibi de bu sektörde..

firma sahibiyim forumda yeni oldugum için pek alışamadım kusura bakmayın

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
istanbulda hilesiz,hurdasız adam gibi akaryakıt firması olarak hangi firmayı önerirsiniz barış ?

istanbulda hilesiz,hurdasız adam gibi akaryakıt firması olarak hangi firmayı önerirsiniz barış ?

malatyadayım ben fakat hile hurda olayı eskidendi şimdi otomasyon sistemi geldi örnek veriorum opet firması öztürkoğlu petrol'a 10 000 LT mazot çıkardı 10 001 litre olrusa nanayı yedin 200 bin'e akın cezası var fakat sizden ricam başkalarının memnuniyetsizliği sadece psikolojiktir inanmayın

Peki bir benzin alırken bize karşı taraf ne gibi hile hurda yapabilir ? bazıları diyor ya hava basıyorlar falan pompacılar için ?

hocam pompacı nasıl hava basabilir benzin akışgan madde onun saacı da akan maddei tartıyo (yel değirmeni gibi kademeleri var duarsınız zaten çıt çıt diye )

lpg'de de hiç bi sıkıntı olamaz lpg'de aslında gaz değil sıvıdır (sıvılaştırılmız petrol gazı) sadece olabilecek tek şey o litre sayacında oynama yapılabilir onu da anlamanın yolu yok allaha emanet alıoruz yani :)

Yani diyorsun ki Tecavüz kaçınılmaz zevk almaya bak :) oda güzelmiş:)

Geri
Üst Alt