Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akaryakıt firmaları ile ilgili

SeFfAh

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar

öğrenmek istediğim çeşitli akaryakıt firmaları sizinde bildiğiniz üzere %10-%20ye varan indirim yapan firmalar var full-akpet-kadoil vs vs aklıma gelen bu 3 firma bu firmalardan benzin almak makul müdür günümüz en zon zamn fiyatlarından sonra yada bu firmalardan full dışında :) benzin yada mazot alan arkadaşlarımız varmı akaryakıtta herhangi bir sorunla karşılaşan varmı diye sormak istiyorum:confused:

Kadoilin sahibini yakından tanıyorum...bir zamanlar yanımdaydı..hiç bir değişiklik yok diyordu....

uzun zamandır full den alıyoruz abımle ama allha sukur su ana kadar bı sıkıntı cıkmadı ne zaman patlarız bılemıcem :D bı kac kısı fulden şikayetçi ama bana veya abıme denk gelmedı. gelmesınde :D

doğuştaki 1-2 kişiden fikir aldım gönül rahatlığıyla fullden akaryakıt alabilirsiniz diyolar : ) benden opetten alıyodum artık full'e transfer olucam anlaşılan

Eski dizel Accent varken ilk açıldığında Full'den almıştık arabayı sanki arkadan bağlamışlar gibi gidiodu sonra bi daha tövbe ettim Full'den almıyorum..

doğuştaki 1-2 kişiden fikir aldım gönül rahatlığıyla fullden akaryakıt alabilirsiniz diyolar : ) benden opetten alıyodum artık full'e transfer olucam anlaşılan

fulun sahıbı ve ıstasyonları şahıs mış dıe duydum o yuzden sureklı ındırımde ama bi söylenti

fulun sahıbı ve ıstasyonları şahıs mış dıe duydum o yuzden sureklı ındırımde ama bi söylenti

onu tam bilmiorumda bakımda ilgilenen arkaadaşa bilerek bu konuyu sordum , diğer firmalardan nie bağımsız indirim yapılıyo yada neye göre %10 ucuz die firma yetkililerinin diğer firmalar taşeron firmalarla akaryatı getirdiklerini ve ek maliyet yansıdıığını bu maliyetinde bize fiyat olarak yansıdığını iletti fullde böyle birşey söz konusu deilmiş kendi araçlarıyla akaryakıtı getirip depolarına pompalayıp sonrasında şahıs olarak bizler almaktaymışız

onu tam bilmiorumda bakımda ilgilenen arkaadaşa bilerek bu konuyu sordum , diğer firmalardan nie bağımsız indirim yapılıyo yada neye göre  ucuz die firma yetkililerinin diğer firmalar taşeron firmalarla akaryatı getirdiklerini ve ek maliyet yansıdıığını bu maliyetinde bize fiyat olarak yansıdığını iletti fullde böyle birşey söz konusu deilmiş kendi araçlarıyla akaryakıtı getirip depolarına pompalayıp sonrasında şahıs olarak bizler almaktaymışız

evet abi tam dedıgın gibi bunu anlatmak istedim teşekkür ederim :D

FULL AKARYAKIT FİYAT TABLOSU
İlçe
Güncelleme Tarihi
FULL 97
kurşunsuz 97
FULL 95
kurşunsuz 95
FULL EURO
Motorin
FULLLPG
Otogaz