Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akaryakıt firmaları ile ilgili

Valla 3-5 kuruş ucuz benzin alıcam diye olmaz olmaz ama ileride oluşabilecek milyarlarca masrafı ödemek istemem şahsen..

benim bildiğim full un bütün subelerini kendi açtığı ve bayilere verecekleri kar ı indirim olarak tüketiciye yansıttıkları tam emin değilim ama böle diye duydum

arkadaşlar bu indirimi mersinde de starpet ve petrotürk yapıyor çaogunluk ile satılan yakıtta sorun yoktur fakat bi shell'in yakıtı gibide olamaz..full ün arkasında tayyip erdogan ve 2 ortak daha var istanbulda akaryakıt işi yapan bi akrabamdan duydum gecenlerde piyasayı allak bullak etmişler bunların sattıkları yakıt yuzde 18 lik vergi vermeden alınan yakıt yani faturasız urunler o yuzden hesaplarsak yuzde 18 civarında bi indirim olur suanda faturasız dizelin fiyatı 3.140 civarında yani normal hakkı ile satan akaryakıt şirketleri daha az kazanıyor..bazı şirketler ise bu aldıkları yakıtın içine daha yanıcı ve ince olan fiyatı daha uygun olan yakıt katıyorlar ornegin gaz yagı gibi budaa araca zarar verir

bende adanada petroturku kullanıyorum otogarın ordA cuma gunu gıttım 3.73 tu motorın denk geldıkce ordan alıyorum hıc bır sıkıntı yasamadım sımdıye kadar tavsıye edrım zaten garantıde verıyorlar ve baya ıslek kalabalık dolmuscular felanda hp ordan alıyorlar

bende adanada petroturku kullanıyorum otogarın ordA cuma gunu gıttım 3.73 tu motorın denk geldıkce ordan alıyorum hıc bır sıkıntı yasamadım sımdıye kadar tavsıye edrım zaten garantıde verıyorlar ve baya ıslek kalabalık dolmuscular felanda hp ordan alıyorlar
pozatı tarafına yolun duserse abi ciftehana varmadan lider petrol var 3.300 yolun düştükçe al ordan garantiside benim :)

bu akaryakıt firmalarının yakıtlarındaki kükürt oranlarını doğru bi şekilde nerden bulabiliriz yada kükürt oranı en düşük petrol hangisi bilenimiz varmı:confused:

Geri
Üst Alt