Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akıl veren ,yol gösteren olurmu bana_?

pilli

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Eskişehir Asil bayisinden gecen hafta persembe gunu seat leon fr aldım.yalnız ben artvınde oldugumdan dolayı şirketimizinde ankarada olmasından dolayı işlemleri artvınden ve ankaradan yürüttük telefonla..her istediklerini yaptım kapora dedıler kaporayı yatırdım daha sonra peşinatın kalan kısmı dedıler gonderdım bana ankaradan plakayı cıkartabılmem ıcın proforma faturayı maıl yyoluyla daha sonra postayla yolladılar elıme salı gunu geldı pposta ve babam ankaradan plakayı hallettı gonderdı ve ankaradakı dogus otodan sırket uzerıne cektıgımız kredı ıcın ımzaladı.arabayı carsamba gunu yanı bugun almamız gerekırken dun aksam arayıp bana aracın trafık sıgortasını benım ustume yapmıslar ne alakaysa arabanın kredısı sırket uzerıne ama sıgortayı benım ustume yapıyorlar dun ıste arabanızı suanda alamazsınız işlemler 4-5 iş gunu sürüyor dedıler benım uzerımden sıgortanın dusmesı ve yenıden sırket uzerıne cıkarılması bu kadar surermı_? bırde gecıcı plakalarıda yokmus ellerınde ıthalatcı fırmanın elınde gecıcı plaka olmaması cok sacma geldı bana benım mahdurıyetımı cozmelısınız dedıgımde ıse ugrasıyoruz dıyorlar aracımı ozmn trabzona gonderın dıyorum buseferde lojıstık masrafı sızden alınır denılıyor...saçma bı hata ve onlar tarafından yapılan bı hata neden bana patlıyor tum planlarım altust oldu ben aracı almak ıcın 1100 km yol yapıp ankaraya gelecem dıye kurumdan ızın alıyorum ama yaptıkları sacmalık yuzunden hem ıznım yanıyor hemde arabama kavusamıyorum bu konuda ne yapabılırım bı bılgınız varmı bılgılendırırsenız sevınırım herkese ıyı aksamlar

Sigorta değişikliği 3-4 gün sürebilir dogrudur,ama gecici plaka kalmadı demek saçmalık olmuş..

İşlemi yapan bayi çıkartabilir ancak diye biliyorum..

üzücü ve sinir bozucu bir durum olmuş.
fakat kimse yoğurdum ekşi demiyor.
geç olsun da sağlıklı olsun...

Moralini bozma vardır bir hayir, 8.gün arabam serviste simdide yag pompası bekleniyor benim gibi ikinci elden muzdarip değilsin sıfır almışsın geç olsun güç olmasın rabbim kaza bela vermesin

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Geri
Üst Alt