Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü Tercihi

eneSene

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar;
Aracımın aküsünü değiştirmem gerekiyor. Üzerinde orjinal aküsü var ve biraz bilinçsiz kullanılmış. İnternette biraz araştırdım yerli kullan diyende var yabancı kullan diyende var. Siz hangi markayı önerirsiniz?

nedense bütün elektrikçiler Mutlu'yu çok sever.. :)

Tercih edilecek muhteviyatın içeriği olarak bakacak olursak hepsi aynı görevi gören ve işlevsellikleri aynı olan ürünlerdir. Bence burada alırken bakacağın iki kıstas olmaldır Yasin birincisi satış sonrasında ki hizmet ağı yani garantisi arıza yaptığında bulacağın bir servisi var mı ? ikincisi ise fiyatı olacaktır malum zor bir dönemden geçiyoruz. Ha elbette gönül isterki üzerinde bulunan varta markayı al ama bir akünün fiyatı orjinal olarak alırsan 200 lere geliyor !!!

Benim de tercihim Mutludan yana olurdu. Veya inci.

Mert abının dedıgı gıbı Varta olsa guzel olur ama tuzlu olur,mutlu da ıyıdır :)

Tercih edilecek muhteviyatın içeriği olarak bakacak olursak hepsi aynı görevi gören ve işlevsellikleri aynı olan ürünlerdir. Bence burada alırken bakacağın iki kıstas olmaldır Yasin birincisi satış sonrasında ki hizmet ağı yani garantisi arıza yaptığında bulacağın bir servisi var mı ? ikincisi ise fiyatı olacaktır malum zor bir dönemden geçiyoruz. Ha elbette gönül isterki üzerinde bulunan varta markayı al ama bir akünün fiyatı orjinal olarak alırsan 200 lere geliyor !!!

abi ben yetkili servisten 60 lik varta yi 125 tl ye almistim kdvli yetkl' garantili olacak sekilde varta artk eskisi gibi pahali deilki

Geri
Üst Alt