Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü Tercihi

uzun aradan sonra merhabalar birkac gun once 55 ah mutlu marka akü aldım 125 tl bilgilerinize:)
senelerdirde mutlu kullanıyoruz sıkıntı yasamadık belki bayiden olabilir

mutludan şaşmayın inci bence hiç iyi değil alan arkadaların 2 tanesi kısa zamanda sorun yaşadılar zamansız geçen hafta arkadaş aldı 60 amper mutlu 130 tl kendi aküsüyle bir tane daha verdi 100 tl ye almış [MENTION=22305]Destan[/MENTION] hayır sorun yaşamassın hatta daha iyi olur 50 amper
yeni ibizaların üstünde ispanyol malı bir akü var adını geçen bakmıştım unuttum şimdi ama bence üzerindeki aküler uydurma şarj göstergesi normalde yeşil olması lazım arabayı aldığımdan beri siyah ve ıbızaların aküsüde 51 amper orjinali (style de )

BEnimde değiştirmem icap ediyor heralde direksiyonu çevirirken bile gösterge ışıkları kısılıyor. ses sistemi bağlı bass vurdukça kısılıyor. 2 gün yatarsa araba 3.gün marş deneyince almıyor . herkes mutlu akü demiş bakalım :)

Varta D24 Bluedynamic Nasıldır ? . Bu Aklımda Kaldı :)

bende bugün aldım mutlu marka üzerinde 45 amper çıktı 60 amperlik 115 lira verdim eski akü onlarda kaldı

BEnimde değiştirmem icap ediyor heralde direksiyonu çevirirken bile gösterge ışıkları kısılıyor. ses sistemi bağlı bass vurdukça kısılıyor. 2 gün yatarsa araba 3.gün marş deneyince almıyor . herkes mutlu akü demiş bakalım :)

Varta D24 Bluedynamic Nasıldır ? . Bu Aklımda Kaldı :)

Benim aracın durumuda anlattığınız gibiydi.Aküyü değiştirip Varta Dynamic Blue 74A taktım.Geçenlerde 15 günlük bir garajda yattı çalıştırdığımda en ufak bir sorun bile yaşamadan marşı aldı.
Benim aküyü verdikten sonrada üzerine 150 tl vermiştim kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt