Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü Tercihi

sanada danismistim abi hatirlarsan o zamanlar. sanayide 100 liraya mutlu vardi ama takmiyorlardi takmasida 20 25 liraydi garantiside yoktu gittim yetkilide taktirdm bende.

O seninki garantili araç Emre garanti dışı araçlarda akü artı işçilik alınır bu da aşağı yukarı 200 tl ye mütekabil ediyor

abi toledonun garantisi biteli baya oldu :D gecen seneden bu seneye 80 lira arttiysa bilemem :D

Emre 0216 302 55 44 ten Gökhan ile görüş fiyat al bakalım benim içinde bu işi bir sonlandıralım. Senin bu ara bir muhalefet olma yönün mevcut bu işin en sağlamı bu olacak hadi üşenme de sor benim için. Senin servis sana kıyak yapmış olabilir elbette ama normal şartlarda bir yetkili servisten alıncak 0 varta akü işçiliği ile birlikte yaklaşık 200 tl ye mal oluyor diye hatırlıyorum zira. Akü 168 tl ye falan geliyordu aklımda yanlış kalmadı ise buna 30 tl de işçilik koyduğunda çıkan rakam 200 tl ye mütekabil ediyor

Emre 0216 302 55 44 ten Gökhan ile görüş fiyat al bakalım benim içinde bu işi bir sonlandıralım. Senin bu ara bir muhalefet olma yönün mevcut bu işin en sağlamı bu olacak hadi üşenme de sor benim için. Senin servis sana kıyak yapmış olabilir elbette ama normal şartlarda bir yetkili servisten alıncak 0 varta akü işçiliği ile birlikte yaklaşık 200 tl ye mal oluyor diye hatırlıyorum zira. Akü 168 tl ye falan geliyordu aklımda yanlış kalmadı ise buna 30 tl de işçilik koyduğunda çıkan rakam 200 tl ye mütekabil ediyor

abi sizinkileri bilmiyorum ama zamaninda *** de ikende konusunu acmistm.

1.arkadaşlar aracımın aküsü değiştireceğim yarın bir kaç yere fiyat sordum.alacağım akü 60 amper.

yiğit akü 90 ytl eskiyi alıyor takması dahil

mutlu akü 100 ytl takma dahil değil eskiyi alıor

varta akü 125 ytl takma dahil eskiyi almıor (yetkili serviste)

siz olsanız hangisini seçersiniz?

2. anahtarın uzaktan kumandası çalışmıyor pilini değiştirdim ama olmadı ne yapmam gerekiyor?

buda o zamanlar actiim konunun mesaji. istersen linkide vereyim :) ha faturasida var ama faturada muhasebede muhalefet yapmiyorum yani ama senin boyle dusunmene gerecekten cok uzuldm.

Bunda üzülecek bir şey yok en sağlıklısı olan bir telefonla Gökhan dan gereken bilgileri alman, al ki ben 200 tl civarı sende 125 tl diye iddia edip boşa mesaj kasmayalım

Öztürkler'e sordum Çelik akü varmış 170 TL civarı bişey dediler. Bugün Mutlu'nun burdaki bayisi ile görüştüm. Eski akünü verirsen 120 TL, vermezsen 160 TL dediler. Sanırım Mutlu'yu tercih edicem. Eskisininde turşusunumu kuracaz veririz nolacak.

Arkadaşlar 2 gündür aracı çalıştıramadım, arkadaşlar sağolsun takviye kablosuyla hallettik
bugun de aküyü kontrol ettirdim değiştirmek icap etti üzerinde 45 A vardı ama 60 A takmak daha iyi olur dendi öyle yaptım, herhangi bir zararı olur mu acaba?

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt