Akü Tercihi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Akü Tercihi

eneSene

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar;
Aracımın aküsünü değiştirmem gerekiyor. Üzerinde orjinal aküsü var ve biraz bilinçsiz kullanılmış. İnternette biraz araştırdım yerli kullan diyende var yabancı kullan diyende var. Siz hangi markayı önerirsiniz?

YCO

Kayıtlı Üye
nedense bütün elektrikçiler Mutlu'yu çok sever.. :)

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Tercih edilecek muhteviyatın içeriği olarak bakacak olursak hepsi aynı görevi gören ve işlevsellikleri aynı olan ürünlerdir. Bence burada alırken bakacağın iki kıstas olmaldır Yasin birincisi satış sonrasında ki hizmet ağı yani garantisi arıza yaptığında bulacağın bir servisi var mı ? ikincisi ise fiyatı olacaktır malum zor bir dönemden geçiyoruz. Ha elbette gönül isterki üzerinde bulunan varta markayı al ama bir akünün fiyatı orjinal olarak alırsan 200 lere geliyor !!!

cckoc

Kayıtlı Üye
Benim de tercihim Mutludan yana olurdu. Veya inci.

kurtbil

Kayıtlı Üye
Mert abının dedıgı gıbı Varta olsa guzel olur ama tuzlu olur,mutlu da ıyıdır :)

mayham85

Kayıtlı Üye
Tercih edilecek muhteviyatın içeriği olarak bakacak olursak hepsi aynı görevi gören ve işlevsellikleri aynı olan ürünlerdir. Bence burada alırken bakacağın iki kıstas olmaldır Yasin birincisi satış sonrasında ki hizmet ağı yani garantisi arıza yaptığında bulacağın bir servisi var mı ? ikincisi ise fiyatı olacaktır malum zor bir dönemden geçiyoruz. Ha elbette gönül isterki üzerinde bulunan varta markayı al ama bir akünün fiyatı orjinal olarak alırsan 200 lere geliyor !!!
abi ben yetkili servisten 60 lik varta yi 125 tl ye almistim kdvli yetkl' garantili olacak sekilde varta artk eskisi gibi pahali deilki