Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akü tavsiyesi

sefa

Kayıtlı Üye
arkadaşlar akü tavsiyeniz varmı bu 12v 100ah iyi olurmu orjinali resimdeki gibi heralde yine o tarz bi akümü almak mı lazım acaba

aracın üstünde gelen kaç volt ve kaç amperse aynısından.. :)

Alıcağın akü kesinlikle varta olsun uzun dönem kullanacaksan en iyisi o......

Bende hep Varta'nın bu konuda iyi olduğunu duyuyorum..

yeni bir aku gördum. içinde jel varmış. ömur boyu garanti veriyorlar. ben tırlara almayı duşunmuştum ama 12 volt 220amper olanına 1200tl demişti. exide markaydı sanırım. bi bakın derim.

yeni bir aku gördum. içinde jel varmış. ömur boyu garanti veriyorlar. ben tırlara almayı duşunmuştum ama 12 volt 220amper olanına 1200tl demişti. exide markaydı sanırım. bi bakın derim.
çok
o aküler çok pahalı ve 5-6 sene bineceğin arabaya düşününce pahalı oluyor profesyönel müzik sistemlerindede kullanıyolar

çok
o aküler çok pahalı ve 5-6 sene bineceğin arabaya düşününce pahalı oluyor profesyönel müzik sistemlerindede kullanıyolar

valla ben daha aku bitmesi nedir hiç karşılaşmadım. arabayı en fazla 1.5 sene kullanabildiğim için akusu hiç zayıflamadı. ben tırlar için duşunmuştum. avrupanın soğukları bizimkinden daha kötu. bi gecede eksi 20lere kadar duşuyor. dolayısıyla sabah bazı zamanlar şöförler abi akuler marş yapmıyor diye arıyorlar. burdan napacaksam sanki?. ama o akulerden alsammı diye halen daha duşunuyorum. 3 ay evvel aldığım akuler bile bozuldu soğuktan. geçen tırın marşı basmamış almanyada ki iveco tırlarda otomatik elektrik kesici var. aracın hiç biyerinde elektrik olmaz o kesici devreye girdiği zaman.

valla ben daha aku bitmesi nedir hiç karşılaşmadım. arabayı en fazla 1.5 sene kullanabildiğim için akusu hiç zayıflamadı. ben tırlar için duşunmuştum. avrupanın soğukları bizimkinden daha kötu. bi gecede eksi 20lere kadar duşuyor. dolayısıyla sabah bazı zamanlar şöförler abi akuler marş yapmıyor diye arıyorlar. burdan napacaksam sanki?. ama o akulerden alsammı diye halen daha duşunuyorum. 3 ay evvel aldığım akuler bile bozuldu soğuktan. geçen tırın marşı basmamış almanyada ki iveco tırlarda otomatik elektrik kesici var. aracın hiç biyerinde elektrik olmaz o kesici devreye girdiği zaman.

Birtane alıp birinde deneme yapmak lazım gerçekten sağlıklımı olduğunu öğrenmek için en sağlıklısı bu galiba

herkese teşekkür arkadaşlar şarja verdim aküyü bakalım bizi bi müddet götürür heralde olmadı paraya kıycaz :(

Geri
Üst Alt