Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akü değişirse

hackman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2007 model leon stylance var. arabayı alır almaz aküyü değiştirdim. bazı özellikler çalışmıyor mesela kumandadan ayna ve camlar. aküyü değiştirmezden önce denememiştim kumandadan ayna ve camları kapamayı. Sorum şu bu sorun akü değiştiği için midir yoksa teknik arızadan mı. Ya da şöyle sorayım akünün kutuplarını söktüğünüzde veya değiştirdiğinizde araçta ne gibi sorunlarla karşılaştınız.

arkadaşlar 2007 model leon stylance var. arabayı alır almaz aküyü değiştirdim. bazı özellikler çalışmıyor mesela kumandadan ayna ve camlar. aküyü değiştirmezden önce denememiştim kumandadan ayna ve camları kapamayı. Sorum şu bu sorun akü değiştiği için midir yoksa teknik arızadan mı. Ya da şöyle sorayım akünün kutuplarını söktüğünüzde veya değiştirdiğinizde araçta ne gibi sorunlarla karşılaştınız.
aküyü bende değiştirdim bi sıkıntı cıkarmadı ama seninkisi nasıl bi işleme tabi tutmuş ustanız anlamış değilim.geç kalmış olablir teyp koduna gecmemiş belli ki.vag güncellemesi istiyor...

Bence de servise gidip bir güncel yazılımına baktırın ve akü değişimini söyleyin bilgisayar ile bir baksınlar birşey var mı diye

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt