Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü boşaldı, teyp şifre istiyor ve hava yastığı uyarı lambası yanıyor

mete

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,
geçen gün aküsü biten bir araçı ara kablo ile şarj edip çalıştırdık,
o günden sonra 2 gün kullanmadım arabayı, sabah çalıştırmaya çalışınca akü boşaldı, şarj edip çalıştırdık tabi bütün ortalama yakıt değerleri herşey gitti :( tabi teyp şifre istiyor onuda bulamadım servis 35 TL cik istiyor şifre için, ve hava yastığı arıza ışığı yanıyor, daha önce başına gelen var mı acaba paylaşırsa sevinirim

Valla ben geçen hafta aldım servisten teyp şifresi ücret almadı saolsunlar.

Malesef Gaziantep de SEAT servisi volkwagen de ve çok kötü, herşeye faiş fiyat belirliyorlar ben daha fazla isterler diye bekliyordum

sponsorumuz görürse yardımcı olur herhalde teyp şifresi için paramı istenirmiş o işin maliyeti neki para istesinler sanki parça takıyorlar çıkçıkçıkçık

2 kere yanlış girdim başka şans vermiyor :)

servisin herşeye para istemesi onlara gore cok normal belkı ama bana gore gerçekten sacma.biraz musteri memnunıyeti lutfen:kizgin:

kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez deyip ücretsiz vermeliler..bu ticaret sonuçta..küçük bişey..

hava yastığınız inşallah bir zarar görmemiştir ve bilgisayardan söndürülebilir..değilse şifre kolay nasılsa halledilir..

bugun bnm başımada geldi akü boşaldı dedi çalışmadı kontak yemedi bekledim 5 dk sonra bi daha denedm çalıştı arızalar gitti

15 dk rolantide çalıştırdın açtım kapadım düzeldi

aracım golf 6 ama

Her aracın şifresi farklıdır, ayrıca size şifreyi ücretsiz olarak vermek zorundalar bunun için para istemek gibi bir şansları yok eğer olmazsa ruhsattaki bilgilerle İstanbul'dan bir servisi arayıp öğrenebilirsiniz.

Geri
Üst Alt