Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü boşaldı, teyp şifre istiyor ve hava yastığı uyarı lambası yanıyor

şifre arac ile birlikte aldığınız kitapların üstünde kalın 4 hane olarak yazıyor..yan ön yüz ya arka yüzde benimkinde öyle bir bak istersen:)

Varol Abi heryere baktım yazmıyor, hatta torpido gözündede bandrollü bir şifre vardı onu denedim oda olmadı
@Mertovic bende bütün ışıklar söndü yani akü komple boşaldı ondan sonra arızaya girdi

çekici çağır servise götür 15 dk da hallederler merakla çok büyük bir problem değil araç garanti kapsamındamı?

2 yıllık garanti temmuzda bitti bence çok kısa süre 2 yıllık garanti, dandik çin mallarına bile 5 yıllık garanti veriyorlar :confused:

Eger arabanın hıc bır kıtapcıgını kaybetmemıs ısen ımkansız olmaması o sıfrenın.Servısın de ucretsız vermesı gerekıyor sıfreyı bos laf yapmasınlar koylu kurnazları.Sana ait olan bır numara zaten.Şase numarasına bakıp soyluyorlar.Hava yastıgı gecıcı arıza atamıs olabılır.Dıagnostıkten bakmak lazım

sponsorumuz görürse yardımcı olur herhalde teyp şifresi için paramı istenirmiş o işin maliyeti neki para istesinler sanki parça takıyorlar çıkçıkçıkçık

Sponsorumuzu aradım 50+KDV istedi :) 35 TL daha makul

Arkadaşlar bilginize tecrübe, Şifreyi iki kere yanlış girerseniz SAFE konumuna geçiyor onun içinse kontak açık 2 saat beklemeniz gerekiyor sonra tekrar şifre ekranı çıkıyor ve servisten 29 Lira 21 Kuruşa (29,21TL) aldığınız kendi şifrenizi
giriyorsunuz, müziksiz geçen bir haftanıza yanıyorsunuz ;) ayrıca hava yastığı arıza lambasınıda söndürüyorlar bi zahmet

Bu hava yastığı ışığı ne olacak yaa ? Bi yardım edin , benim basıma daha önce geldi bişeyler yaptık sönmüştü :((( simdi hatırlamıyorum

Geri
Üst Alt