Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü bitti acil yardım

ahmett879

Kayıtlı Üye
Arabayı 3 4 gündür calistirmadim malum kar da var akü bittik haliyle keske calistirsaydim ama unuttum neyse evin önünde kaldı araç çalışmıyor. Sigorta ve kasko var ne yapmalıyım

Aracınızın aküsü 2 yıl ve üzerindeyse ömrünü bitirmiştir sanırım..Kasko nun verdiği yol yardım ile aracını srv.çektirin

Cezmi babanında dediği gibi akü niyadını doldurmuştur. Ya kasko cekicisini cagırıcan yada akuyü takviye yaparak çslıştırıcaksın karar senin geçmiş olsun

Kedidir KEDİ

En iyisi yeni bir akü al hem çekici derdiyle ugrasma hemde bir daha takviye ile ugrasmamis olursun bir kere biten akü sara etsende çok uzun soluklu olmuyor

tesekkurler takviyeyle calistirdik. Aracı 2013 ekimde aldım ama araç içi kamera takılı direkt aküden alıyor enerjiyi. Ondan olmuş olabilir 4 5 gündür yatiyodu araba. Neyse dün aracı çalıştırdık ama gariplesti. 1.si camlar anahtara basılı tuttugumda açılıp kapanmiyor ve benzer bikac sorun daha var cam ile ilgili. 2.si araç park halindeyken ve bostayken gaza basıyorum 40bin deviri geçmiyor gaz kesiyor sanki. Önceden nasıldı bilmiyorum takviyeden sonra farkettim. Araç otomatik bu arada

tesekkurler takviyeyle calistirdik. Aracı 2013 ekimde aldım ama araç içi kamera takılı direkt aküden alıyor enerjiyi. Ondan olmuş olabilir 4 5 gündür yatiyodu araba. Neyse dün aracı çalıştırdık ama gariplesti. 1.si camlar anahtara basılı tuttugumda açılıp kapanmiyor ve benzer bikac sorun daha var cam ile ilgili. 2.si araç park halindeyken ve bostayken gaza basıyorum 40bin deviri geçmiyor gaz kesiyor sanki. Önceden nasıldı bilmiyorum takviyeden sonra farkettim. Araç otomatik bu arada

Aracın garantisi devam ediyordur sanırım, akü serviste garantiden değişir mi bilemiyorum, şansınızı deneyebilirsiniz. Değiştirmiyorlarsa aküyü düzgün bir akücüde ölçtürün, bitmişse değiştirin. Serviste değiştirmeye kalkarsanız minimum iki katı fiyat veriyorlar. Bildiğim kadarıyla aküyü değiştirmenin garantiye etkisi yok. Araç otomatikse (ve bildiğim kadarıyla turboluysa) hareket halide değilken gaz yemiyor.

4000 i durduğu yerde geçmez, normal

bence kamerayı da kontaktan elektrik alan bir yere çektirin, benim kamera aracın usb bağlantısına bağlı, müziği sd card veya bluetoothtan dinlediğim ve usb yi kullanmadığım için ona ayırdım onu da, aracı kilitleyip gittikten sonra 20 dk daha oraya elektrik gidiyor, sonra da kesiyor gücü, anahtarı bile takmadan teybi açtığımda da hemen açılıyor kamera :)

aracın modeli neydi bu arada?

Aracın garantisi devam ediyordur sanırım, akü serviste garantiden değişir mi bilemiyorum, şansınızı deneyebilirsiniz. Değiştirmiyorlarsa aküyü düzgün bir akücüde ölçtürün, bitmişse değiştirin. Serviste değiştirmeye kalkarsanız minimum iki katı fiyat veriyorlar. Bildiğim kadarıyla aküyü değiştirmenin garantiye etkisi yok. Araç otomatikse (ve bildiğim kadarıyla turboluysa) hareket halide değilken gaz yemiyor.
Garantisi devam ediyor 1.2 tsı dsg

Geri
Üst Alt