Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akşam akşam :(

Anarchist

Kayıtlı Üye
Başak abla öğlen ''o değilde'' konusunda seni biraz özendireyim demiştim beddua mı ettin?.. İmzamdaki gibi bi bayan şoför aracı yanaştırırken benim tamponuda yanaştırmış :( Bekledim bekledim gelmedi otoparkçıya tel numaramı bıraktım arasın beni yoksa polisi arıcam dedim çıktım... İftara 5 dkka varken aradı... Farketmedim yoksa bırakır gidermiyim arabanın başından dedi... Bende peki o zaman iyi iftarlar dedim kapattım...

j639yq.jpg

geçmiş olsun..canını sıkmaya değmez ufak bişe.bütün tamponu alıp götürmediğine şükredelim .

aaaaa üzüldümm :( geçmiş olsun
beddua edermiyim hiç :( hemde oruçlu oruçlu öyle insanmıyım ben :(

Geçmiş olsun ya, bu aralar sıkıntı var sana kaporta konusunda he :)

Ufak bir lokâl ile halledilir, canını sıkmaya değmez be hocam boşver. Senden kıymetlimi :)

Bu arada, imzan ile konu bu kadar uyumlu olabilirdi :D

başkan bısey yok bunda bosver :)

geçmiş olsun..canını sıkmaya değmez ufak bişe.bütün tamponu alıp götürmediğine şükredelim .

:) arabaların burun buruna yanaştırıldığını düşün sol çaprazımdaki yere giricek benim arkamdan açık alması gerek arka kapıyı takmış hayır kıl olduğum durum onun aracında darbe çıtası var bu yüzden arabasında hiç bi iz yok :)

başkan bısey yok bunda bosver :)
Yok beni zaten otoparkçı yanılttı... farketti gitti dedi bende o zaman arasın beni yoksa ben polisi arıcam kıllığına dedim... kız yemin ediyo farketmedim sürttüğümü diye... tamam dedim sorun değil :) benim araç alışkın zaten :) yoksa tamponun 2-3 yerinde daha bunun ufaklarından var yani boya zamanı geldi biri çarpsada boyatsam :D

Geçmiş olsun..Ucuz atlatmışsın yine,daha kötüsü de olabilirdi..:)

Geri
Üst Alt