Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü sorunsalı

Erincbasa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar, daha iki gün önce aldıgım seat leon arabamda,daha arabaya aşina olmamakla da alakalı olarak far modunu auto da bırakmamışım ve gece farları açık unuttum ve sabaha kadar açık kalmış yani yaklaşık 7 saat kadar,geldiğimde fark ettim.sizce bu kadarlık bir sürede akü biter mi ya da akünün ömründen yemiş mi oldum.görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim iyi sürüşler.

akünün durumu nedir şuan.!!! bişi olmaz arabanızla az gezin şarj edip depolasın gene ....

Metin abinin dediği gibi aracı çalıştırın biraz dolaşın stop edin yeni olduğu için pek sıkıntı olacağını sanmıyorum

kurye ile elden teslime verildi

Sıkıntı olmaz yüreğiniz rahat olsun. Aracınızda hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah.

Teşekkür ederim arkadaşlar adım şahin Erinç ben de inşallah bilgi ve görüşlerimi paylaşmak isterim:)

Geri
Üst Alt