Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü bitmesinden dolayı yaşanan problem (yardım)

biLaL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün işyerinde garajda aracın parklarını açık bırakmışım akşam iş çıkışı akümü bitmiş buldum tabiii arkadaşın araçından takviye yaptık ve arac çalıştı fakat şuanda araçta çalışmayan yerler var sebebi hakkında bilgisi olan varmıdır acaba?

Direksiyon ışığı ve airbag yanıyordu - kendiliğinden normale döndü.

Sadece 2 işlem çalışmıyor
1- Araçı uzaktan kumanda ile açıp kapatamıyorum çalışmıyor (anahtarı kullanıyorum)
2- Araçın teybi çalışmıyor

aku bıttıgı ıcın anahtarın kalıbrasyonu gıtmıs olabılır kalıbrasyon arabanın kıtapcıgında yazıyor yapamazsan eger servıs 2 dk da halleder,teybınde heralde sıfre gırılmesını ıstıyordur calısmıyordan kastın bu olsa gerek

teyip kod numarası mı istiyor yoksa hiç açılmıyormu? eğer hiç açılmıyorsa sigortaları kontrol ettirin. araç kendini biraz şarj ettikten sonra düzelebilir.1-2 gün binin bu şekilde. yine olmazsa yeni bir akü almak gerekebilir.

tek yapman gereken aküyü değiştirmek :) bendede ona benzer sıkıntılar olmuştu 60 amperlik aküyü bi çaktım canavar gibi oldu :D

Teyp hiç açılmıyor arkadaşlar. Sigortalara baktım hepsi sağlam

Teybin arkasında da sigorta olması lazım bilal ona da bakmak lazım

aku bıttıgı ıcın anahtarın kalıbrasyonu gıtmıs olabılır kalıbrasyon arabanın kıtapcıgında yazıyor yapamazsan eger servıs 2 dk da halleder,teybınde heralde sıfre gırılmesını ıstıyordur calısmıyordan kastın bu olsa gerek

Haklısın kitapcığa tam baktım yedek anahtar lazım bunun için öyle yapılıyormuş işlem yedek anahtar ile denicem akşama

Geri
Üst Alt