Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

airbag uyarı lambası

ekarakurt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba. 2 gün önce aracıma ses sistemini bağlattım. Bağlayan elektrikçi kabloları geçirmek için torpido kapağını falan söktü. sistem bağlandı herşey tamam derken baktık ki airbag uyarı lambası yanıyor. Ben onlara kurcalatmak istemedim servise göstereyim diye ama henüz zaman bulup servise gidemedim. Sizce neden olabilir? servise gitmeden bu işi çözebilirmiyim?

servise gitmeden ne yazık ki bu işi çözemezsin muhtemelen ses sisteminin montajını yaparken koltukları ileri geri sert bir şekilde hareket ettirdiniz ve bu nedenle airbaglerin koltuk altındaki soketlerinde bir problem oldu ayrıca airbag ışığı yandığında biliyorsun ki airbagler off konumunda...

Koraya katılyorum,muhtemelen kabloları gecırırken,aırbag soketlerını oynatmıs olabılırler

torpidoyu sökerken ön yolcu hava yastığının soketine vs. bişiler olmuş olabilir..
serviste aracını sisteme bağladıktan sonra zaten çat diye belli olur..

Geri
Üst Alt