Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Airbag lambası

Ben airbag şambasını sondurmek icin alıyorum koltuk altındaki soketleri de baktim hic cıkan yok servise de gitmiyorum korkuyom :) kendim sondürim bikere yanarsa gidicem ama koltuk altı kablolar haricinde başka bir sey olabilir mi acaba airbag de pahalli muhabbet :)

bende de arada sırada yanıyor. sonra sönüyo.

benimkide 12 gündür yanıyor sönmedi, koltukları söküp soketlere baktık bişey yok, sigortalara baktık bişey yok, bilgisayardan söndürüyoruz kontağı açınca tekrar yanıyor, 3 servis +1 yetkili servis arızanın ne olduğunu bulamadı, muayeneden geçmeye sorun mudur bu?

benimkide 12 gündür yanıyor sönmedi, koltukları söküp soketlere baktık bişey yok, sigortalara baktık bişey yok, bilgisayardan söndürüyoruz kontağı açınca tekrar yanıyor, 3 servis +1 yetkili servis arızanın ne olduğunu bulamadı, muayeneden geçmeye sorun mudur bu?
Benimkini elm 327 ile sondrdum daha yanmadi muaynede sorun olmaz

aracı aldığım günden beri yanıyor inşallah airbag patlak değildir:))

benimde muayenede airbag lambası yanıyordu, hafif kusur olarak geçti.

arabayı çalıştırmadan koltuğu oynatırsam yanmıyor, araba çalışırken koltuğu öne yada arkaya çekersem yanıyor. :D

Doğan son durum ne şimdi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt