Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Airbag lambası

Baho61

Kayıtlı Üye
2006 leon airbag lambası yandi arkadas yan tarafda otruyordu koltugu oynatınca yandi buyuk bi ihtimal hassas oldugunu okudum koltugun altındaki soketler yerinde ama yandi işik belki bir anlık temazsızlık yaktıysa ısıgı servisten sikmedikce durum duzeldıyse de kendisi sonmez mi

2006 leon airbag lambası yandi arkadas yan tarafda otruyordu koltugu oynatınca yandi buyuk bi ihtimal hassas oldugunu okudum koltugun altındaki soketler yerinde ama yandi işik belki bir anlık temazsızlık yaktıysa ısıgı servisten sikmedikce durum duzeldıyse de kendisi sonmez mi
Kendisi söner soket yerinden çıkmadıysa koltuk altlarında soketler hassas durumda bende sürekli karşılaşıyorum

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koltuk altindaki soketleri kontrol ettim cıkmamiş hic biri.başka bi sebebi olabilir mi durup dururken neden yanmıştır?

Bendede olmustu iç dış yıkamaya vermistim araci nasil yaptiysa elemanlar koltugun sağ yanindaki airbag kutusundaki soketleri cikarmiş :D tavsiyem tüm soketleri çıkar ve sağlamca geri tak sonra oto elektrikçiye git airbag isigini sondurmek istiyorum de 20 30 lira bişey hallediyolar :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koltuk altındaki soketleri hep kontrol ettim cıkan yok hic ama hala yanıyor fırsat bulup bilgisayara da baglatmadim henuz aliştim ona :)

Bende de aynı durum var. Sildirdim bir kere bilgisayardan ama gene çıktı. Detaylı baktırmak lazım ama pek engel olmadığı icin uğraşmadım açıkçası :)

tavsiyem herkeste elm327 bulundurması , böyle durumlarda telefon yada tablete yüklediğiniz torque ile kendiniz silebilirsiniz bir çok hatayı

tavsiyem herkeste elm327 bulundurması , böyle durumlarda telefon yada tablete yüklediğiniz torque ile kendiniz silebilirsiniz bir çok hatayı
O tarz birşeyler denemiştim telefondan ama onu da beceremedim ama leon icin deildi fabia vardi nasıl yapıcaz bu elm i
[doublepost=1471417197,1471417045][/doublepost]Bu elm den kablolu olanı almiştim onunda cd de demo vardi sanirim hic bir işe yaramadı bu bloututlular mi almak lazım yazılım sahte olunca bir şey yapilmıyor
[doublepost=1471418316][/doublepost]Ama bu elm327 ile cok birşey yapamıyosun galiba airbag hatalarini silemıon basit seyleri goruyon diye biliyorum yanılmıyosam eger kullanıyorsan ve butun hatalara mudahele edebilıyorsan nerden aldigini bize de soyle bende alicam

@Baho61 çinden aldım kardeş ben elm yi , demo değildi içindeki cd deki torque , hatta geçende arkadaş proton marka arabasını getirdi ondaki hataları da buldu ve sildi motor çalışırken dene silmeyi

Geri
Üst Alt