Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Airbag lambası

android cihazlarda çalışır bu ıos ta çalışanlar var biraz daha pahalı tabletten de girsen silebilirsin linktekiyle

Aynı sorun bende de vardı koltuğu oynatınca ışık yanıyodu kablolara bi ayar çektirdim şimdi istediğin gibi oyna tık yok. Bide benden önceki araç sahibi emniyet kemerinin koltuğun altından bağlantı kablosunu çıkartmış ben onu tekrardan taktırdım gene hata verdi araba sonra kabloyu söktürüp hatayı sildirdim şuan sıkıntı yok

bu wifi li olan yani ıphone da da çalışıyor , fiyatta uygunmuş geçen yıllarda 15 dolardan aşağı yoktu aliexpress te bile :)
İphone icin aldim cok pahallı degil evet ben birde vag com aşmiştim onceden kablolu olanlardan onla bişe yapamamiştim ama ozaman fabia vardi bende biyerlere attım o kabloyu onuda 30 40 liraya mi ne almiştim onla bir şey olmaz heralde :)

İphone icin aldim cok pahallı degil evet ben birde vag com aşmiştim onceden kablolu olanlardan onla bişe yapamamiştim ama ozaman fabia vardi bende biyerlere attım o kabloyu onuda 30 40 liraya mi ne almiştim onla bir şey olmaz heralde :)
vagcom kablonun sürümü ne ? birde o kabloyla da teşhis edilebilir sadece o kablolarda (bilmeyenler için söylüyorum) güncelleme yapmasınlar kablo çöp olur , sanırım trabzondasın , istanbuldaysan 12.12 kablo var yardımcı olurum

Trab
vagcom kablonun sürümü ne ? birde o kabloyla da teşhis edilebilir sadece o kablolarda (bilmeyenler için söylüyorum) güncelleme yapmasınlar kablo çöp olur , sanırım trabzondasın , istanbuldaysan 12.12 kablo var yardımcı olurum
trabzondayim teşekkurler yinede :) ne işe yarıyor o kablo ne guncellenıo ben de pek bilmıyorum mavi bi kabloydu cd si vardi arıza silmel icin almiştim onu ama becerememiştim. Onla leona ne yapabilirim mesela 2006 leon surumu bilmıyorum ama kabloyu bulmam lazım :)

Trab

trabzondayim teşekkurler yinede :) ne işe yarıyor o kablo ne guncellenıo ben de pek bilmıyorum mavi bi kabloydu cd si vardi arıza silmel icin almiştim onu ama becerememiştim. Onla leona ne yapabilirim mesela 2006 leon surumu bilmıyorum ama kabloyu bulmam lazım :)
bildiğim kadarı ile vagcom un yaptıklarını yapmıyor , adı da yanlış hatırlamıyorsam k can kablo diye geçiyordu

Geri
Üst Alt