Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Airbag ışığı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında why tarafından paylaşıldı.

1. why

why SCW Üyesi

73
    34
    18
    Arkadaslar merhaba
    Citroen c2 vts ile kaza yaptıktan sonra tekrar evin 2.arabası 2008 seat ibiza 1.4 100 bg kullanmaya basladım.Benim sorunum arac ısındıktan sonra yaklasık 7-8 km sonra airbag işiginin yanması.arac vag baglandığı zaman geçiçi arıza gösteriyor.Yaklaşık 2-3 senedir boyle servis önemsiz dedi.Sizce neden olabilir.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    merhaba mert usta ...
    öncelikle gecmiş olsun .büyütelecek bir sorun değildir.önemsiz demiş servis ama silmemiş ışığı.şuan airbag çalışmıyor olabilir.insan hayatını bu kadar hiçe sayan düşüncesiz servis ustaları maalesef var.
    kavis ya da cukura sert girdiğseniz koltuk altında yada ön konsoldaki airbag soketleri gevşemiş olabilir.iyi bir elektrikci çözer bunu...beyinle anlaşmazlık olmuş :) servisden arıza ışığını sildirebilirsiniz.

Son düzenleme: 18 Mayıs 2015
    Bunu beğendi. why bunu beğendi.
  3. why

why SCW Üyesi

73
    34
    18
    Zaten sorun soyle komik ama 2-3 saat durduktan sonra sorun yok ısık sonuyor aracı çalıştırıyorum hararet arttıktan sonra yakıyor kışın daha gec yakıyor.Arıza ışıgını sildirmiştim.

4. why

why SCW Üyesi

73
    34
    18
    Gecmiş olsun dileklerin için de teşekkurler.

5. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    valla ne dicemi bilemedim şimdi gercekten enteresan ...airbag kablolara ağırlık verin bence.zamanla kablolar sıcak soguk deforme olabiliyor elektriksel sıkıntılar cıkabilir.bunlar beyne duyarlı şeyler.ufak tefek şeyler mide bulandırır derim.airbag kablolarını gözden gecirin başka da size söyleyebilcem bişi yoktur :) durumu bildirirsiniz tşkler keyifli forumlar...
    ayrıca takip yönden soru-cevap karşılıklı sohbet edebilmemiz için ''alıntı'' yaparsınız cok daha ii anlaşırız

6. why

why SCW Üyesi

73
    34
    18
    Mutlaka haberdar edicem.Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş