Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ailenin Yeni Üyesi

keremcim

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza aracımla katılmaktan mutluluk duyarım, fakat resim ekleyemiyorum bilgisayarımda sorun olabilir terzi sökük misali :)

Resimler eklendi.

Hayirli olsun hosgeldiniz aracinizi marka modeli ve daha aciklayici bir mesaj yazmanizda sizi daha iyi taniyacagiz ve nacizane tum arkdaslarada iletmek isterim avatar resimlerine kendi resimlerimizi koymamizda daha buyuk fayda var iletisim saglamak icin profil resimlerinize istediginiz resmi ekliye bilirsiniz tektardan h.geldiniz kazarsiz belasiz

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Hayirli olsun hosgeldiniz aracinizi marka modeli ve daha aciklayici bir mesaj yazmanizda sizi daha iyi taniyacagiz ve nacizane tum arkdaslarada iletmek isterim avatar resimlerine kendi resimlerimizi koymamizda daha buyuk fayda var iletisim saglamak icin profil resimlerinize istediginiz resmi ekliye bilirsiniz tektardan h.geldiniz kazarsiz belasiz

Teşekkürler,

Profilimde bilgiler yazdığı için yazmamıstım. 2009 Leon 1.4 TSI 125 Hp. Kendimi tanıtayım. 29.10.1986 Kadıköy doğumluyum, özel bir şirkette IT Departmanında çalışıyorum. İST/Sultanbeyli de oturuyorum Pendikte çalışıyorum memleket Giresun aklıma bu kadarı geliyor simdilik :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

dostum hosgeldın resım yuklemek ıcınde Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim sıtesınde resmını yukleyıp daha sonra ortadakı lınkı ılk konudakı mesajına yada nereye eklemek ıstıyosan ekleyebılırsın :)

Bilgisayarımda cache sorunu var en yakın zamanda ekleyeceğim teşekkürler.

Maaşallah
aracın güzelmiş hayırlı uğurlu olsun, SCW'ye hoşgeldin..

Geri
Üst Alt