Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AH 0081 with FV 8361

_AS_

Kayıtlı Üye
Bugün okul otoparkında aracımın başında iken arkadaşını almaya gelen Erhan (ESY) kardeşimle tanıştım. Stickerımdan görmüş beni geldi kendini tanıttı:)
1 saat kadar hoş bir sohbet ettik 1.2 tsi ları merak ediyormuş turladı biraz:)
Birkaçta fotoğraf çektik paylaşıyım dedim.

Fotoğraflar biraz karanlık çıkmış açıyım dedim tırtladı biraz 3gs le bu kadar oluyor:)

maşallah kültür değilmi orası ya :) yoksa benzetiomuyum :/

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
senın leon su modıfıyesı az olan ıse senın arac daha guzel duruyor yanı ade leon daha guzel duruyor

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
Kültürden misin sende:) Gerçi aracını görsem hatırlardım ama.
busene işletmeden mezun oldm sürekli gidip geliyorum kuzenler falan hala orda seneye tekrar gelicem okumak iidir :) kültürdeyken impreza ve proceed wardı plakam 34 SIR27 di .. şimdi cupra war onla gelirim bundan sonra :)

busene işletmeden mezun oldm sürekli gidip geliyorum kuzenler falan hala orda seneye tekrar gelicem okumak iidir :) kültürdeyken impreza ve proceed wardı plakam 34 SIR27 di .. şimdi cupra war onla gelirim bundan sonra :)
Beyaz bir proceed hatırlıyorum o dur heralde:) Bende bu sene mezun olucam kısmetse işletmeden beklerim her zaman:)

Geri
Üst Alt