Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ah İstanbul aaaaaaaaaaaaaaaaaaah

Kimi iç çeker gözüm istanbul diye kimi özledim der ahhh ceker kimide aksam yorgunluktan eve varmak için sabirsizlanirken trafikte dur kalk yapar ve sabır çeker..bu sehir tüm güzelliği ve iştihamiyla ömrümüzü yiyor:) Seviyoruz istanbul seniiiiii

İki büyük cihanın kesinti noktasında, Türk vatanının ziyneti, Türk tarihinin serveti, Türk milletinin gözbebeği İstanbul, bütün vatandaşların kalbinde yeri olan şehirdir.

( Mustafa Kemal ATATÜRK )

Ali Abi:
"sen istanbulu Niye Sevmiyosun Çöllü?"

Ben: "Abi Ne bileyim belkide her gün senin işe gidip geldiğin güzergahı kullanmıyorumdur diye.."

:D

Ali Abi:
"sen istanbulu Niye Sevmiyosun Çöllü?"

Ben: "Abi Ne bileyim belkide her gün senin işe gidip geldiğin güzergahı kullanmıyorumdur diye.."

:D

Senin O3 den aşağıya dogru indinmi Ali abinin oralara çıkıyor balam..puhahapuhaha

Senin O3 den aşağıya dogru indinmi Ali abinin oralara çıkıyor balam..puhahapuhaha

Yok Gardaş illa bir O dan gidecem dersen oraya çıkmak için O6 kullanılır bilirsin "O" lar konusunda kimseyi tanımam..

Hem Çıksam Nolucak Adam Hergün işe bu Manzaraya bakarak gidip-geliyor..

Bizim şahintepede bir dere var kokusunu duyan bakamıyor zaten.. :eek:

Yok Gardaş illa bir O dan gidecem dersen oraya çıkmak için O6 kullanılır bilirsin "O" lar konusunda kimseyi tanımam..

Hem Çıksam Nolucak Adam Hergün işe bu Manzaraya bakarak gidip-geliyor..

Bizim şahintepede bir dere var kokusunu duyan bakamıyor zaten.. :eek:

O6 üstten indirir o3 alttan gardas her o çıkarır vesaelam ki zaten o'lar üzerindeki etkinliğini bildigimiz için bulmama ihtimalini bile düşünemiyorum...
Manzara mevzuuna gelince Hergun o manzarayı görmek eyvallah büyük keyif bire Ali abi gibi bir isin sahibi olmak o manzaranın tadına varmanın en büyük etkeni..Her gün benim Hanım'da aynı güzergahı kullanıyor ama ağlaması hiç bitmiyor..
Mesela her gün köprü üstünde metrobuste camlara yapışmış suratı asık yorgun bir sürü insan görüyoruz adam dunyanın en güzel manzaralarından birinin üzerinde ama İnan umrunda bile değil..Keyf varsa manzaranın farkındasin...Ali abi yanlış anlama sakın genelleme yapıyorum:)

O6 üstten indirir o3 alttan gardas her o çıkarır vesaelam ki zaten o'lar üzerindeki etkinliğini bildigimiz için bulmama ihtimalini bile düşünemiyorum...
Manzara mevzuuna gelince Hergun o manzarayı görmek eyvallah büyük keyif bire Ali abi gibi bir isin sahibi olmak o manzaranın tadına varmanın en büyük etkeni..Her gün benim Hanım'da aynı güzergahı kullanıyor ama ağlaması hiç bitmiyor..
Mesela her gün köprü üstünde metrobuste camlara yapışmış suratı asık yorgun bir sürü insan görüyoruz adam dunyanın en güzel manzaralarından birinin üzerinde ama İnan umrunda bile değil..Keyf varsa manzaranın farkındasin...Ali abi yanlış anlama sakın genelleme yapıyorum:)

O konuda Doğrusun Gardaşım Adam Keyif Ehli Olmasa Tünelde Ne işi Var Cupra ile :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
ulvi ben 20 yıldır bu manzarayı seyrediyorum sabah akşam eskiden motorlarda gemilerde sigara serbestken(açık alanlarda)bide çay yada kış ise salep kaptırdınmı sigarayla 15 dakika dünya dertlerini unutuyordum

Geri
Üst Alt