Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Agra Jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2150 tl sadece jant

Aynen, Agrayı sonradan almaktansa gider bbs seat sport alırım ki zaten öyle yaptım. Tavsiye ederim yani jantları. He yok hafif takmak istiyorum diyorsan da ultraleggera'dan şaşmayacaksın ;)

bencede agra takana kadar bbs lm veya bbs ch yada oz ultraleggera takabilirsin. bu 3 jant resmen seat için tasarlanmış gibi bir şey

Aracı sıfır alırken 1500 tl farkı var..sonradan alırsan 2400 istiyorlar takımına sadece Jant fiyatı..

Ya aracı aile ile kullandığımız için 18 istemiyoruz o yüzden 17 takıcam.. 17de de Agra gözüme çok hoş gelio yayla birlikte o yüzden aramaya devam..

ben satabılırım :) daha 1 aylık jant lastık ıle :)

bu bbs seat sport a bende hasta oldum
bunun 17 si varmı
bide 17 lik jant alsak 3,5 luk yaylarla iyi olurmukine??

Umut bence 17 takma dursun 16lar üzerinde. Aile olarak kullanıyorsun anlıyorum fakat 18 jant + yumuşak karakterli bir lastik çok fark etmiyor. P Zero Rosso kullanıyorum konforum çok azalmadı. Ayrıca 45 yanak yerine 40 yanak olacak çok büyük bir fark olmayacak. Michelim PS3 veya PZero Rosso alabilirsiniz 18'ler için. Ben 18 taktığımda çok fark eder diye düşünüyordum fakat 18 taktıktan sonra keşke 19 taksaydım dedim yani. Ufak geldi gözüme ve 18'lerle konforum çok bozulmadı yani. 17'lerle arada çok fark olacağını düşünmüyorum ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt