Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Agra jant lastİk İŞ gÖrsÜn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takas sadece para ile olur murat puhaha

aradaki 50 kuruş kurtarmaz mı sibop kapağım eksik ? :D

Fiyat çok değilmi. Scw ye ne olur bilelim bizde düşünelim :)

ederi ne bu jantlastik takımının senin paranla kaç lira yapar ?

Bence her leon sahibinin hevesini aldiktan sonra(18 inchlerden)donecegi tek jant budur:eek:key:

Yekta abi ben jant düşünüyorum ciddi anlamda. Fakat lastik ucuza buldum jant bekliyor lastikleri almak için. Aslında Bbs jant almayı düşünüyordum hatta bir arkadasımın son kararını beklemekteyim jantını satmayı düşünüyor bende ona fiyatımı verdim.. . Fazla jantdan ve ederinden anlamam. Ama senin jantlarında leona yakısmış olarak gözüme durdu.

Benim senin istediğin kadar bütcem yok. Benim Arkadaşa verdiğim teklifin aynısını sizede sunuyorum. Fiyat belki sizin için çok düşük olabilir. Ama yinede yazmamı istediniz bende yazıyorum jant+lastik 1,150 TL son kuruş param var. Hatta bu parada kk kartımın son kullanılabilir bakiyesidir. Nakit avans çekeçegim.

jant lastik takımı forumda işini göreceğini inandığım bir kardeşime satılmıştır hayrını görsün inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt