Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Agra Jant Arıyorum ?

Ben jantlardan memnunum abi :)

Ben geçilirsem rakibi küçük gördüğüm için geçilirim :p

agra takmak yerine daha farklı bir modele yonelsen daha güzel olmaz mı? zaten tüm leonlarda ya agra ya da s5 var..ben yerinde olsam agraya o kadar para verecekken farklı bi model alır tek olurum..bu benim fikrim tabiki :)

:) agralar i modliyicam az kaldi ilk gun metal agrayi yapicam :D birde spacer aldim et yi 35 e dusurcem o zaman agra cok daha iyi olacak kanimca su havar bi duzelsin

Ulen ben iki takım agraları satışa çıkarttığımda lastikli 1.250 ye satıyordum "abi cok pahalı" demiştin,halbuki gayette uyguna vermiştim,şimdi ara dur:) Müstahak sana:)

Ulen ben iki takım agraları satışa çıkarttığımda lastikli 1.250 ye satıyordum "abi cok pahalı" demiştin,halbuki gayette uyguna vermiştim,şimdi ara dur:) Müstahak sana:)

abi işte zamanlama o kadar sıkıntı oldu ki..o sıra ben jant arıyodum lastikleri almıştım bile :) sonra kaç takım jant satıldı..

agradan vazgeçtim öyle konu duruyo :D mayıs gibi arabayı satıcam zaten

Geri
Üst Alt