Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Agra Jant Arıyorum ?

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar temizinden agra jant arıyorum bilginize

Bende bugun orjinal jantları sattım süpriz bir şekilde . Çıkma lpg sisitemi vardı zavolli marka 350 tl ye onu almaya gelmişti vatandaşın biri. Laf arasında jantlarda güzel dedi bana bende istersen onuda vereyim dedim 600 tl yede onu verdik akşam akşam. 950 tl ye hesabı kapattık. benim leon şuan dükkanda lifte tekerleksiz duruyor.. Agra jantlar evde duruyordu sabah taksiye yükleyip götürecegim. sabah ki taksicinin suratını çekmek zor gelecek bana lastikleri alacakmı bakalım arabaya, gerci çöp poşedine koymuştum.

sabit şekilde agra ya bende geçtim artık.

Teşekkürler yekta abi paranın hayrını gör.

Bu elimdekileride satınca baya rahatladım bende. Beleşten gelen 950tl gibi oldu bi anda.

neredeyse agralar bedavaya gelmiş, hayırlı olsun kazasız belasız kullan

Gerçekten çok güzel Agra'lar. Daha hevesimi almadan çıkardım depoladım. İlkbahara kadar 16" , sonra Agra ve 17" kısmetse.

Ara ara, 1750'ye bbs seat sport verelim :p aa ama yok, sen 2-3 haftaya benim arabayı geçicen ya o zaman alırsın jantları :p

Geri
Üst Alt