Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Agra Jant Arıyorum ?

Agra sıfır lastiksiz olarak Eşeksıpası üyemizde mevcut satmayı planlıyordu....:eek:key:

Sen o 1.6 tdi'ınla 1.2 tsi'ı geç ödül olarak vercem sana jantları :) :p

Kim demiş güçler aynı diye :)

Olum Murat gel ben satıyım işte :D

Murat şansını fazla zorlama istersen kardeşim güçleriniz aynı olabilir ama Tdi'ın torku yüksek biliyorsun :)

Abi torku yüksek, ve jantı hafif + 7ileri ancak dizel 4500 devir çevirebiliyor. 1.6 tdi 18jantlı golf'e avans vererek içinden geçiyorum. Bunu muratcana anlattığımda yok diyo o kullanmayı bilmiyodur diyo. Ve geçerim diyor. Ayrıca madem torku yüksek neden 0-100'e 1 saniye geç ulaşıyor. Torktan dolayı çok mu sarıyo araç haha :D

Abi torku yüksek, ve jantı hafif + 7ileri ancak dizel 4500 devir çevirebiliyor. 1.6 tdi 18jantlı golf'e avans vererek içinden geçiyorum. Bunu muratcana anlattığımda yok diyo o kullanmayı bilmiyodur diyo. Ve geçerim diyor. Ayrıca madem torku yüksek neden 0-100'e 1 saniye geç ulaşıyor. Torktan dolayı çok mu sarıyo araç haha :D

hımm 0-100 ü bilmiyordum o zaman gidin bi deneyin araçlarınızı otobanda :)

deniycez zaten :) dizel 4000devirden sonra ölü devir çeviriyor :)
he gidip sprintbooster falan açıp kalkmada :)
bide 17 jantın var cart curt yapma ..araçların ağırlıkları farklı bi kere benim boş ağırlığım 1385 kg

agra takmak yerine daha farklı bir modele yonelsen daha güzel olmaz mı? zaten tüm leonlarda ya agra ya da s5 var..ben yerinde olsam agraya o kadar para verecekken farklı bi model alır tek olurum..bu benim fikrim tabiki :)

agra takmak yerine daha farklı bir modele yonelsen daha güzel olmaz mı? zaten tüm leonlarda ya agra ya da s5 var..ben yerinde olsam agraya o kadar para verecekken farklı bi model alır tek olurum..bu benim fikrim tabiki :)
Aybarsım orjinal olsun diye düşünüyodum odamda style jantlastik takımı duruyor..agra bulsaydım onlarıda satıcaktım..şimdi üzerindeki 17leri satıp stok jantları takıcam :) mayıs gibide hayrlısıyla satıcam

Geri
Üst Alt