Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aerodinamik tampon güncel fiyat Ve bu araç sahibini tanıyan :)

kıvanç kardeşim o ünlü hakan benim :D nekadar çok ünüm yayılmış tanınmak güzel bişey bu arada sayın barış abiciğim :D egois değil o ESCGHOST ezberle artık lütfen ben sana absülüt mü diyorum :D:D:D neyse kıvanç ben tamponlarımdan memnunum 2 senedirde kullanıyorum şimdi ön tampon yere 2 parmak dahahada yakın set ve çukurdan geçmeden başka bi sıkıntım yok plastik istedim ama olmadı çok fiyattı veremedim halledemedim eğerki aero body kit istiyosan tanıdıklarım aşırı fazla bi şekilde hallederiz... artık aktifim sitede...

sen benim işi hallet önce egoist :)

[MENTION=24163]cuprali[/MENTION] o arabanın perti falan yok yanlız onuda söliyim olur olmadık konuşmayalım arabanın ününü de hiç etmeyelim menekşe sahilde arabayıda gördün sen yanlış hatırlamıyosam herkese saygılar...

@cuprali o arabanın perti falan yok yanlız onuda söliyim olur olmadık konuşmayalım arabanın ününü de hiç etmeyelim menekşe sahilde arabayıda gördün sen yanlış hatırlamıyosam herkese saygılar...
başka bir araçla karıştırmışım bizim sitenin aracıydı oda sanırım ısmıde levent olması lazımdı özür

Plastik yaptır yaptıracaksan zira fber de işinin ehli bi ustaya taktırmazsan taktırdıgına pişman olursun ayrıca o para verilmez fibere 300-500 daha ekle içine sinecek bi tampon tak arabana:eek:key:

resimlerdeki fiber kit hiç güzel durmuyor bu şekilde duracagına orjinal tamponları ile kullanın daha iyi.. tabiki herşey bütçede bitiyor eğer ikinci el temiz çıkma kit bulursanız almanızı tavsiye ederim

Geri
Üst Alt