Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aerodinamik spoiler

06 gökhan 629

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2012 FR aracıma orjinal aerodinamic spoiler arıyorum...kesinlikle orjinal olması tercihimdir fiber istemiyorum şimdiden hepinize ilginiz için teşekkür ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar 2012 FR aracıma orjinal cupra spoiler arıyorum...kesinlikle orjinal olması tercihimdir fiber istemiyorum şimdiden hepinize ilginiz için teşekkür ederim...
orjinal parça konusunda akşama yardımcı olsam sakıncası yoktur inş...bakıvereyim orjinal hemde.parça kodunu vercem..öğlen yemeğindeyim vaktim yok

2012 seat leon fr
ayrıca şöyle bir bilgi gecti elime ..2012 model leon fr için cupra spoiler üretilmemiş fr spoiler diye bişi de yok..2012 leon fr girdiğimde tek bu aero dinamıc spoiler verdi.plasticktir orjınaldır .fren led lambası da mevcuttur.diğer cupra spoiler araştırmalarımda maalesef orjınal değil fiber tarzda ucuz sanayi ürünleri bulunmakta.spoilerin ismini de üreten usta takmış :) sana verdiğim areo dinamıck spolierin fiyatın 180 euro gözüktü.diğer fiyat kısmına karşılaştıma yaptığımda başka sistemden baktım 750 lira gözüküyor.parça kodu elinizde ankara 100 yıl doğuş yedek parça kısmını ararsınız son sözü servis söyleyecektir.hayırlısı olsun

Hatasiz orginal varmis dun ustam bahsetti benm leona yapacaktik yeni model oldugu icin spoiler olmadi istersen yardimci olurum

Geri
Üst Alt